Şimdi Ara

Max Payne 2 Türkçe Seslendirme Projesi YAYINLANDI ! (LACKLAND STUDIOS)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Max Payne 2 Türkçe Seslendirme Projesi YAYINLANDI ! (LACKLAND STUDIOS)
    YAMA YAYINLANMIŞTIR ! AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KONUYA GİREBİLİRSİNİZ !
    İNDİRME LİNKİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerokerokerokero -- 5 Haziran 2021; 13:39:33 >

• denemek için kayıt olmak gerekiyor vbvbvb çok uğraştırıyor linki direk buraya atsanız güzel bir konu açsanız daha iyi olurdu diye düşünüyorum
  • Yamanın yapıldığına dair hiçbir Görsel yok. Bir video falan paylaşılmaması çok saçma değil mi? Ben indirip denemek isterdim ama içime bir şüphe düştü teşekkürler.
  • ben indirip denedim bölüm başlarında hikayenin anlatıldığı çizgi roman tarzı konuşmalar ingilizce televizyonda çıkan sesler ingilizce bi tek oyunu oynarken çıkan ara sahnelerde bazen türkçe bazen ingilizce konuşuluyor türkçe konuşulduğu zaman ses az geliyor anlaşılmıyor çoğu zaman tam sürümü çıkar mı bilmem ama bu haliyle 3-4 kelime türkçe duymak için indirmeye değmez
  • Kendimce klasik oyunları yeniden oynarken iyi denk geldi. Oyunu zaten iki gündür oynuyordum, baştan başladım yine.

Adamlar zaten kendileri de yazmış, sadece giriş ve 1. bölümü seslendirmişler şimdilik. Bunda da televizyon diyalogları ve çizgi roman kısımları mevcut değilmiş. Yalnız söylemem gerekir ki seslendirmeler umduğumdan daha iyi çıktı. Sadece Max Payne'i seslendiren arkadaşı beğenmedim, o da arkadaşın kötü olmasından ziyade ses rengini Max Abime yakıştıramadığımdan. Jim'i seslendiren çok iyi. Valerie'yi seslendiren de profesyonel zaten. Takım gayet iyi anlayacağınız. Şimdilik giriş kısmını oynadım, detaylı değerlendirme yapamayacağım. Bir de eleştiri yapmış olayım. Giriş bölümünden sonra 1. kısmın giriş sinematiğinde polis telsizi vb. tek repliklik kısımlar çevrilmemiş, devamını oynamadığımdan nasıl olduğunu bilmiyorum. Bunları da seslendireceklerdir umarım.

Çalışmanın şu anki hali demo gibi. Bir oturuşta oyunu oynayıp bitirmek istiyorsanız beklemeniz gerekecek. Fikir edinmek isteyenler için giriş kısmını YouTube'a yükledim:

• Çok başarılı buldum. Devamı gelirse çok güzel olur. Emeği geçenlerin eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepthroattoyouall

Kendimce klasik oyunları yeniden oynarken iyi denk geldi. Oyunu zaten iki gündür oynuyordum, baştan başladım yine.

Adamlar zaten kendileri de yazmış, sadece giriş ve 1. bölümü seslendirmişler şimdilik. Bunda da televizyon diyalogları ve çizgi roman kısımları mevcut değilmiş. Yalnız söylemem gerekir ki seslendirmeler umduğumdan daha iyi çıktı. Sadece Max Payne'i seslendiren arkadaşı beğenmedim, o da arkadaşın kötü olmasından ziyade ses rengini Max Abime yakıştıramadığımdan. Jim'i seslendiren çok iyi. Valerie'yi seslendiren de profesyonel zaten. Takım gayet iyi anlayacağınız. Şimdilik giriş kısmını oynadım, detaylı değerlendirme yapamayacağım. Bir de eleştiri yapmış olayım. Giriş bölümünden sonra 1. kısmın giriş sinematiğinde polis telsizi vb. tek repliklik kısımlar çevrilmemiş, devamını oynamadığımdan nasıl olduğunu bilmiyorum. Bunları da seslendireceklerdir umarım.

Çalışmanın şu anki hali demo gibi. Bir oturuşta oyunu oynayıp bitirmek istiyorsanız beklemeniz gerekecek. Fikir edinmek isteyenler için giriş kısmını YouTube'a yükledim:

şu video yu izleyince başarılı buldum gerçekten ama devamını gelir mi göreceğiz.

• deepthroattoyouall kullanıcısına yanıt
    Arkadaş güzel özetlemiş. Yama sadece 1. bölüm için çıktı. Sonraki bölümler önümüzdeki günler içinde çıkış yapacaktır. Konu sürekli güncellenecektir.
  • Video'dan gördüğüm kadarıyla çok çok başarılı buldum ben.İnşallah , daha yeni ve büyük oyunlarıda , emeğin karşılığını alarak seslendirme şansınız olur.
  • Ben evet diyorum. Başarılı buldum. Devamı gelirse iyi olur. Elinize sağlık.
  • devamı gelmemiş. üzdü. gelir mi acaba? @Kerokerokerokero

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexter Morgan -- 24 Eylül 2021; 0:9:58 >
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

Seslendirme ekibimiz şu an Telltale's The Walking Dead projesinde çalıştığı için bu proje askıdadır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.