Şimdi Ara

max 9bin araba tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar çoğunuzun bildiği üzere 2006 alto sahibiydim ancak maddi gerekçeler sebebiyle satmak zorunda kaldım aracımı ve şu an yaz için araba bakınıyorum max 9bin liraya araba bakıyorum kısmetse 1 ay içinde almayı planlıyorum ve kafam karıştı

piyasası hızlı olursa iyi olur yaz sonu satıp model yükselteceğim beni fazla uğraştırmazsa satarken iyi olur aklımdaki araçlar
    -Fiat uno en az 1997 model
    -Lada vega model farketmez en az 1999 var zaten
    -Fiat tempra(Sxa olanları)
    -Mazda 323(ben altoyu alırken 7bin liraydı bu arabalar şimdi 9dan aşağı yazan yok o yüzden sıcak bakmıyorum pek ama iyi araba biliyorum)
    -Ve son olarak tabiki twingo

tip çok kötü olmadığı sürece sıkıntı yok(mesela samaralar hoşuma gitmiyor yada felicialar uno daha şekil duruyo bana göre)

yorumlarınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var altoyu alırkende burdan danışmıştım ve pişman olmadım umarım gene yardımcı olursunuz

• Çabuk satılsın diyorsanız temiz bir tempra(sxa) ya da uno bakın. Mazda 323 için söylediğiniz şey tüm modeller için geçerli. Türkiyede araçlar şarap gibi yaşlandıkça değerleniyor. Bundan 4 yıl önce 93 Tempra ve Tipo'lar taş çatlasa 6-7bin liraydı. Şimdi 10binden aşağı sağlam araba bulmak çok zor.
  • oda doğru haklısınız o zaman ben uno yada tempraya yöneleyim gerisine hiç bulaşmim donanım filan fark etmez(ön camlar elektrikli olsa fena olmaz) temiz olsun yeter modundayım şu anda
  • quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

oda doğru haklısınız o zaman ben uno yada tempraya yöneleyim gerisine hiç bulaşmim donanım filan fark etmez(ön camlar elektrikli olsa fena olmaz) temiz olsun yeter modundayım şu anda

Yalnız Tempra'yı mümkün olduğunca memur kesimden almaya çalışın. Hor kullanılmış bir Tempra üzer sizi. Ben de yaklaşık 3 aydır 93 ve üzeri temizinden bir Tempra (SXA) bakıyorum. Amacım her gün bir yerlerini orjinal parçalarla değiştirip yeniden yaratmak. Benim gibi meraklısı çok. Temiz ve orjinal olduktan sonra zarar etmez, alıcısını da hemen bulursunuz. Geçen hafta Tarsus'ta öğretmenden satılık bir Tempra buldum adam çok temiz kullanmış, far yıkamasından beri faal durumdaydı ama 1 saatle kaçırdım aracı 9000 liraya satılmış

Temizini bulursanız bana da haber verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrackerTurk

quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

oda doğru haklısınız o zaman ben uno yada tempraya yöneleyim gerisine hiç bulaşmim donanım filan fark etmez(ön camlar elektrikli olsa fena olmaz) temiz olsun yeter modundayım şu anda

Yalnız Tempra'yı mümkün olduğunca memur kesimden almaya çalışın. Hor kullanılmış bir Tempra üzer sizi. Ben de yaklaşık 3 aydır 93 ve üzeri temizinden bir Tempra (SXA) bakıyorum. Amacım her gün bir yerlerini orjinal parçalarla değiştirip yeniden yaratmak. Benim gibi meraklısı çok. Temiz ve orjinal olduktan sonra zarar etmez, alıcısını da hemen bulursunuz. Geçen hafta Tarsus'ta öğretmenden satılık bir Tempra buldum adam çok temiz kullanmış, far yıkamasından beri faal durumdaydı ama 1 saatle kaçırdım aracı 9000 liraya satılmış

Temizini bulursanız bana da haber verin

hemde hemşerimdenmiş ya :D temizini bulmakta zor dediğiniz gibi :D alır öyle haber veririrm temizini bulursam unoya yönelcem galiba
  • chessmania kullanıcısına yanıt
    Bol şans diliyorum
  • r19

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • R19 un hbleri hosmus baya aslinda piyasasi nasil acaba taksi cikmasi cok var ama iyi arastirmak laizm almadan önce
  • yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar araba ihtiyacı ortadan kalktı inşallah eylül ekim gibi 20bin liraya ne önerirsiniz tarzı bir başlıkla tekrar sizleri rahatsız edeceğim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.