Şimdi Ara

max 850TL telefon tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefon tavsiyesi istiyorum 600tl civarı 2inci eli olan bir telefon arıyorum sıfır olarak da 850tl limitim var
    kullanım amaçlarım müzik dinlemek-internet-mesajlasma (whatsapp vs)-navigasyon-fotoğraf-pdf
    android veya windows 8 işletim sistemi olacak
    (kesinlikle oyun oyamayacağım) birde bu cihazın mutlaka uyumllu olması lazımhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-bluetooth-mini-kablosuz-klavye-107195299/detay

• L720yi tarif etmissin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradığın özellikler fazlasıyla içine stabilite ve uzun güncelleme desteğinide katarak Lumia 720'de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertekin

Aradığın özellikler fazlasıyla içine stabilite ve uzun güncelleme desteğinide katarak Lumia 720'de var.

lumialarda(daha doğrusu wp8de) androidteki gibi kopya yazılım kullanma var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicool

quote:

Aradığın özellikler fazlasıyla içine stabilite ve uzun güncelleme desteğinide katarak Lumia 720'de var.

bende tam bunu soracaktım bilen varsa llütfen cevap versin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnception77

quote:

Orijinalden alıntı: magicool

quote:

bende tam bunu soracaktım bilen varsa llütfen cevap versin ?

Kopya yazılım derken eğer crackli uygulama falan diyorsanız yok henüz kırılmadı wp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertekin -- 10 Ağustos 2013; 21:25:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.