Şimdi Ara

Max 800-900 liralık tablet önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 yaşındaki yeğenim için tablet önerisi rica ediyorum. Ben o yaştaki çocuğa tablet almayın dedim ama dinlemediler. Benden model tavsiye etmemi istediler ancak hiç anlamıyorum. Çizgi film izleyecek, ufak tefek oyunlar oynayacak. Bütçe elverdiğince güzel bir tablet önerilerinizi bekliyorum. Bütçe 800-900 dedim ama daha uygun bir fiyata f/p açısından avantajlı bir öneriniz varsa daha iyi olur. Mümkünse vatan bilgisayar, mediamarkt gibi yerlerden elden alma şansımız olursa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi john ciga -- 15 Nisan 2020; 9:43:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim şuan sana meb in dağıttığı general mobile e tab 5 den yazıyorum tabletin performans süper, öğrenciler çok uyguna satıyor temizine denk getir al ,şimdi meb öğrenci modundan çıkmak için orijinal rom yayınnladı zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mly

Kardeşim şuan sana meb in dağıttığı general mobile e tab 5 den yazıyorum tabletin performans süper, öğrenciler çok uyguna satıyor temizine denk getir al ,şimdi meb öğrenci modundan çıkmak için orijinal rom yayınnladı zaten
    Teşekkür ederim cevabınız için ancak dün akşam samsung'un 900 liralık bir modelini almışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: john ciga

Teşekkür ederim cevabınız için ancak dün akşam samsung'un 900 liralık bir modelini almışlar.

Alıntıları Göster
    Keşke baika bi marka alsalardı. Samsung’un 1000 lira altı bütün modelleri çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thermodynamiker -- 21 Nisan 2020; 3:15:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.