Şimdi Ara

Max 8 bin TL telefon tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
1
Favori
7.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben şakasına açılmış konu sandım. Ciddi ciddi 8bine android tartışıyonuz. 8.000 tl e en yakını al geç. 3000tl desen saatlerce tartışmayı anlarımda 8000 tl olunca konu saçma geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek tavsiyem 5g destekleyen bir telefon almanız olacaktır. ileride baya faydasını görürsünüz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SimurgFC kullanıcısına yanıt

Xiaomi 10t/10t pro konusuna girin herhangi bir sayfayı açın yaşanan sorunları görürsünüz :) . Xiaomi telefon kağıt üstünde iyi görünür ama miui bug dolu bir işletim sistemi. 9t 2 sene kullandım illallah ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: windlea983

Xiaomi 10t/10t pro konusuna girin herhangi bir sayfayı açın yaşanan sorunları görürsünüz :) . Xiaomi telefon kağıt üstünde iyi görünür ama miui bug dolu bir işletim sistemi. 9t 2 sene kullandım illallah ettim

Doğrudur, tecrübe etmediğim için bir şey diyemem. 10t, 10t pro ve 8t arasında gidip geldim ve Oneplus 8t tercihinde bulundum. Yazılımsal anlamda Xiaomi'nin geriye gittiğini biliyorum ancak çok fazla sorun olduğunu bilmiyordum.

• gereksiz duyar kasmışsın. burada insan değil anonim yazarlarız. sanki yüz yüze sormuş gibi niye algıladın? merak etmiş olabilir bir insanın türkiyeden böyle fiyata telefon alabilmesi için ne kadsr geliri olabilmesi lazım gibisinden. malum alım gücü olarak çok oynağız herkesin kafası karışıyor

• ikisi de amoleddir ama aynı panel olamazlar. Aynı panel olsalar adam öbürünü de 120Hz'e çıkardığı bir sku koyardı.

• vay arkadaş sorsan ekonomi çok kötü millet açlıktan kırılıyor . bir telefona 8bin verilen ülkede kimse açlık ,ekonomi falan demesin bana.

• Herkes Samsun s20+ önermiş ama cep telefonlarındaki en büyük sorun ekran kırılma olayı, s20+ da nasıl bilmiyorum ama Note3 ve Note5 kullananlar ekran değişiminde aşırı pahalılıktan yakınıyor.

Ben Iphone 6s+ kullanıyorum 3 kere ekran değiştirdim hepside piyasa malı ekran 120 den başladı en son 180TL'ye ekranı değiştirmiştim, şimdi artık telefon yavaştan kasmaya başladı yeniliyeyim diyorum yeni İphone'lar alınacak gibi değil uçmuş gitmiş bende Samsung alayım felan diyordum ama onların da ekranları Allah muhafaza bir kırılırsa otur ağla cinsten :)

Benim de kafam karışık şu sıralar :)

İlk çıktığı zaman aldığım mi5s ve geçen yıl kurtulduğum mi8se. İllallah ettirdiler. Daha da yanına yaklaşmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eawald

Şarj konusunda iyi olsa iPhone alırdım hocam ama işimden dolayı telefonun 1 günü rahatlıkla çıkarması gerekiyor. Powerbank ile dolaşmak istemiyorum bi de iPhone şarj olma hızı yavaş diyor kullanan arkadaşlarım. S21'e yetmiyor maalesef yoksa düşünmeden S21 alırdım ama S20 Plus'a da Android 11 desteği verilir herhalde hocam. Daha geçen sene çıkmış bir telefon yani valla S20 Plus alacağım gibi duruyor.

Merhaba hocam Android fiyatları çabuk düşüyor iPhone 11 tavsiye ederim 1 günü rahat çıkartıyor

• O kadar para androide baglanmaz al iphone 11 5 sene basın ağrımaz bataryası 1 günü rahat cıkartıyor kamerası zaten tartısılmaz iyi sadece ekran lcd eğer oled kullanmamıssanız sorun olmaz ama yinede kötü bir ekranı yok gayet güzel
    Hocam sana sorunsuz cihaz denk gelmiştir tabi teknoloji biraz da şans meselesi ama sürekli görüştüğüm 2 arkadaşımın da telefonu Xiaomi ve telefonlarda kronik sorunlar var. O yüzden Xiaomi almam diyorum. Bekleme şansım yok çünkü elimdeki telefonun ömrü artık bitti maalesef. 5 yıldır kullanıyorum. Önerin için teşekkür ederim.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Telefon değiştiririm hocam da öyle her sene yeni çıkan telefonu almam genelde kullanabildiğim kadar telefonu kullanıp o şekilde yenisini alırım. Yine de telefona fazla paralar vermeyi doğru bulmuyorum.

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Bu bilgiyi öğrenmem iyi oldu valla sağol hocam.

• calculus07 kullanıcısına yanıt
    iPhone almam hocam ama yine de sağol. :D

• iPeople kullanıcısına yanıt
    Hocam ben biraz eski kafalıyım maalesef. Telefonu kurcalamayı ve özelliklerini değiştirmeyi seviyorum. Yine de çok sağol.

• Musty86 M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben çok zor beğenen bir insanım. O yüzden bu kadar tartışıldı. Sen de haklısın. :D

• dynd kullanıcısına yanıt
    Önerin için teşekkür ederim hocam.

• windlea983 kullanıcısına yanıt
    Bu yorumum altına imzamı atarım hocam. 2 tane arkadaşım şu an telefondan kurtulmak için gün sayıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.