Şimdi Ara

Max 600 TL telefon önerisi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • LastJoker (4 mesaj) musanpa (2 mesaj) buuronik (2 mesaj) SpyAnaconda (1 mesaj) TheValoran (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> Max 600 TL telefon önerisi!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    305 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba,

ben yeni telefon almay düşünüyorum 1 aydır ama karar veremedim bir türlü bi model seçiyorum fiyatı çok yuksek, bi başkasının şarjı çok az, birinin işletim sistemi saçma sapan bişey =)

maksimum 600 tlye şarjı uzun giden, iyi bir işletim sistemine sahip, hızlı, dokunmatik veya değil farketmez, 0 alabileceğim bi telefon önereilirseniz çok sevinirim... kamera çok önemli değil, 3.5mm jack girişi olursa iyi olur..

teşekkürler

|
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj
    samsung gio dostum
    |
    |
  • Yarbay
    2530 Mesaj
    isletim sistemi istiyorsan tabiki androidli cihazlar en iyi tercihtir ama bu seferde sarj kriterinden vazgecmek zorundasın.ikisi bir arada zor anlıcan
    |
    |
  • Yarbay
    2223 Mesaj
    Şarj konusunda takıntınız varsa Android'ler pek de size göre değil.
    E72 olabilir ama o da yavaş kalır.
    Yani size göre bir telefon yok hocam
    |
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    sana burda onerilecek modeller: samsung gio, lg p503
    |
    |
  • Yüzbaşı
    305 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Hepinizin düşündüklerini bende kafamdan geçirdim, aklımda p503 var ama onu da her gun şarj ediyolarmış... karar verse yarın alıcam
    |
    |
  • Yüzbaşı
    305 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    peki işletim sisteminden kıssak en iyi şarj süresi hangi telefonda var bu fiyatarda...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    448 Mesaj
    kamera önemli değil diyorsan samsung gio öneririm bende düşünüyorum bu modeli yarın bi test edeceğim teknosada xperia x10 mini de güzel onuda düşünebilirsin ama onunda sarj sıkıntısı var bayağı
    |
    |
  • Yarbay
    2247 Mesaj
    x10 miniye bir bak derim hocam
    |
    |
  • Yarbay
    2530 Mesaj
    valla bence sarj olayından feragat etmek android icin deger p503 x10mini veya samsung gio hepsi iyi cihazlar ama p503 ve samsung gio arasından bir secim yapmam benim tavsiyem
    |
    |
  • Yüzbaşı
    305 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    p503 derim o zaman son olarak... ne kadara bulabilirim istanbul avrupa yakasında?
    |
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    su anda her yerde fiyatı 599 lira. Haftasonu Satürn de indirim olabilme ihtimali var. Onu bekliorm bende.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    piranha nın şarjı 1 hafta giden modelleri var. hemde çok ucuz. 600 tl vermene gerek yok
    |
    |
  • Yarbay
    8257 Mesaj
    ekran parlikligini kisarsan sarji daha uzun gider p503 ün
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.