Şimdi Ara

Max. 600 TL F/P Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Maksimum 600 TL fiyatı olan Fiyat/Performans bir telefon tavsiyeniz var mıdır? Lütfen 100 TL ekle bunu al , 200 TL ekle bunu al demeyin, 20 TL , 30 TL bir şey değiştirmez ama 50-100 ekleyemem. Max. 600! (Mesela moto g 670 TL ama 50TL bonus indirimi var. 620 ye denk geliyor. )

Bir kaç ürün çıkıyor karşıma zaten bu fiyatta ama karar veremedim.

1- GM Discovery ---> kesinlikle tavsiye etmeyin , yakınımda var , kullanıyor , berbat. (Herkesinki berbat değildir çok yorarak kullanıyor , ben de öyle kullanırım.)
    2- Moto G ---> Çok iyi bir telefon, kesinlikle düşünmeden alırdım fakat; ana konusundaki yorumlarda kronik sorunlar oldukça çoğaldı; Bkz: karşı tarafa ses gitmemesi , wifi'ın elle engellenebilmesi , ölü pikselli ekran sorunu , cızırtılı hoparlör sesi vs. vs. iyice soğudum telefondan.
    3- Xperia M ---> Düşünmüyorum. Daha önce sony kullanmıştım. Ayrıca ön kamerası oldukça vasat.
    4- Xperia L ---> Aynı şekilde vga vasat ön kamera. (sık sık görüntülü görüştüğümden dolayı önemsiyorum maalesef.)
    5- Lumia 630,520 ---> Çok iyi güzel de, Flaşsız kamera mı olur?
    6- Windows Phone 8X by HTC ---> Çok güzel bir telefon açıkcası direk alasım var fakat şöyle bir endişem var NOKIA'ya gelen anlık güncellemeler , bu telefona gelir mi? Sonuçta farklı üreticiler. Mesela NOKIA kamera opimizasyonları için güncellemeler yapıyor fakat HTC 'de bu tarz hiçbir güncelleme göremedim. İleride android ilişkisine döner mi diye kuşkularım var.

Böyle servisle uğraştırmayan F/P 'ı iyi olan bir telefon var mı önerebileceğiniz ?

• Max 600 tl ye yukarıda açıkladığın haliyle sıfır telefon bulman zor ya da ben bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia p eski ama iyidir? Xperia u daha eski ama iyidir sıfır olarak bu ikisini 500-600 bulabilirsiniz galiba hocam..

• Touchwiz arayüzü kasma problemini geçersek max 600 tl ye s3 mini tarif etmişsin ya da trend plus

• Bence Htc 8X al. Hb'dan 3 gün önce aldım çok hızlı ve sorunsuz.

• 8x al ve arkana bakma windows güncellemeleri microsoftdan geliyor htc veya nokia ile alakası yok
  • Ya da.. İkinci el iphone 4s bul.

• Moto g al hocam aralarındaki en sorunsuz telefon

• tevfikkavil kullanıcısına yanıt
    Htc 'nin ne gibi bir sorunu var? Windows market kıtlığı hariç

• concortt kullanıcısına yanıt
    Eğer Windows bi telefon istersen kesinlikle nokia alın

• tevfikkavil kullanıcısına yanıt
    Neden? HTC nin kötü yanları neler?

• concortt kullanıcısına yanıt
    Bi kere nokia Microsoft'un kendi telefonu bu artı ve nokia kamera alanında çok ileri seviyede

• 600 liran varsa lumia ya bulaşma dark evo p60 Türkcell t50 vs. Bkz:google

• 6" çok büyük ve T50 moto g kadar iyi bir telefon mu?

• Moto g yi kaç aydır araştırıyorum bi kere bile şikayet eden olmadı ve şikayet de görmedim,şaşırdım açıkcası nerde gördünüz eğer zahmet olmaz şikayet linklerini atabilir misiniz?Ayrıca dedikleriniz arasından moto gyi öneriyorum,güvenli bir yerden aldıktan sonra hiç bir sorun çıkmayacaktır emin olun
  • Moto G'nin forumdaki Ana Konusunun son 10 sayfasına göz atarsanız şikayetlerin neler olduğunu görebilirsiniz.

• Daha iyisi t50, yeni çıktı android telefonlar 18 ay güncelleme suresi var moto g zor güncelleme alır ama t50 nin onunde 18 ayı var .

• Ben Türkcell'in o kadar çok güncelleme yayinlayacagini sanmıyorum tas çatlasa 2 güncelleme yaparlar. Ki o 2 güncellemeyi nexus programında olan moto g hayli hayli alır.

• Dark evo p60 al hatta dark ın bi telefonu daha vardıda ismini unuttum o da iyidi

• 6" olmasa belki düşünebilirim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.