Şimdi Ara

Max 55.000 TL ve en az 2012 model araç önerisi bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar.3-4 aya kadar ilk aracımı alacağım.Gece fündüz abartmandan araştırma yapıyorum.C segment bir araç bakıyorum ve motorunun güçlü olmasını istiyorum.Çok fazla araç var,hepsi birbirinden güzel.Öğrenciyim aynı zamanda.Kafam çok karışık.Donanımın fazla olması ve güvenliğin yüksekliği önemli.Cruze 1.4 Turbo,C 4,Astra J gibi araçları şimdilik beğendim.
    Tavsiye verecek arkadaşlar.Nedenleriyle birlikte yazarsa sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2013 dizel focus 3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o fiyata belki ceed concept bulabilirsin
  • Son fiyatlardan pek haberim yok ama 1.4tb motorlu veya 1.6 dizel motorlu Alfa Romeo Giulietta bakabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fiyata alabileceğin en iyi araç. Tasarım, performans ve kalite olarak. 2012 model Seat Leon FR 1.4 TSI. Performans ve kalite belki tartışılabilir ama tipe önem veriyorsan o fiyata o segmentte alabileceğin daha iyisi yok.
  • Şuan o paraya beğendiğin aracı malesef fakat yüksek ihtimalle 3 4 ay sonra alamazsın.

• tartışmasız kia ceed yeni kasa. 2. kez düşünme bile.1.6 dizel 128 BG.
  • 2011 Model Astra J 1.6 Benzinli manuel aracım var. Yeni araç almayı düşündüğümden satıcam. Malum sitede henüz ilanı yok düşünürseniz haberleşelim.
  • bu paya alabileceğin en ideal araba mitsubishi lancer. lanceri araştır ne demek istediğimi anlarsın.
  • Bizde 2011 128 bg 4 ileri ceed var performansı çok tatmin etmez ve az yakmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O paraya alacağın en iyi araç 1.4 6 ileri Egea'dır.Kimse tatava yapmasın hem donanımı hem piyasasıyla muadili yok.Satarken zararda etmezsin,parçası,bakımı ucuz.Düşük km'de alır uzun yıllar arkana bakmazsın.
  • 1.4 turbo astra bu paraya alınabilecek en iyi araç.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.