Şimdi Ara

MAX 500TL TV Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşklar ufak oda için Tv tavsiyesine ihtiyacım var. 500Tlye çok fazla bi şey beklemiyorum fakat o fiyat aralığında en iyi olsun tabiki :) Kullanım amacı dizi , Tivibu tekrar izle özelliğini kullanabilme ve nadiren flashtan film. Tivibu bağlancağı için uydu alıcısı olmasına gerek yok Led olsun Full Hd olsun güzel göstersin en ufak 22inç malzemesi çok dandik olmasın bizi hayattan bezdirmesin istiyorum :D Büyük ihtimal HepsiBurada'dan alacağım cunku Vatanda vs en ucuz 500Tlden başlıyor. Marka olarak birsürü marka var asıl merak konumda bu zaten. Avox , Axen , Piranha , Premier , Navitech , Regal , Seg, Vestel ... bir suru marka var bu markalar arasından hangisini tercih etmeliyiz. Hangisi daha sağlamdır ? İzmir'de hangisinin garantisi daha çoktur ? Yardımlarınızı bekliyorum . Teşekkürler.

• Bu 3ü arasında kaldım
    Navitech LD-22FHD, 22” 56 Ekran Full HD LED
    Axen 22" 56 Ekran Full HD LED (TRAXLED022219800)
    Awox 2271 22" 56 Ekran Full HD LED Ekran
  • Axen al ama niye diye sorma sadece ismini çok yerde gördüğüm için söylüyorum.
  • DreamRiver kullanıcısına yanıt
    Hahahah teşekkürler fakat bunlarda tv yazmıyor ekran yazıyor kumanda çıkmayabilir yarın servisini arayıp sorucam yok derlerse navitech alıcam onun resimlerinde kumanda olduğunu söylüyor.
  • Navitech olanı alıcam fakat bunda smart özelliği , internet vs. yok ama hdmi girişi var bunda tivibu ip tv kullanabiliriz demi ? Tekrar izle özelliğini felan ? Olay tivibu kutusunda mı ? Tvde hiç bi internete gerek yok değil mi
  • berkay0035 kullanıcısına yanıt
    Tv özelliği var mı ona bak özelliklerinde. Varsa zaten tv izleyebilirsin. Ayrıca hdmi girişi varsa tv özelliği olmasa bile hdmi çıkışlı uydu alıcısı takarak tv olarak kullanabilirsin. Tivibu iptv cihazında hdmi çıkışı vardır muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DreamRiver kullanıcısına yanıt
    Evet hdmi ile tivibu kullanabiliyormusum tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Vestel almada
  • berkay0035 Merhaba. Bi bak araştır belki işine yarar. 32 inch Premier PR 32B80.

http://urun.n11.com/led-tv/premier-pr-32b80-82-ekran-usb-movie-led-tv-P146789328

Konusu vardı 40 inch olanın. Ben almadım ama alanlar olacaktı. Alan varsa bilgi alabilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/m_122201193//tm.htm#122202955

• Axen 22" aldim arkadaslar yardimci olanlara tesekkurler.
  • berkay0035 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam tv den mennunmusunuz?

Bizimde tüplü tv bozuldu bu aralar sıkışığım uygun fiyatlı bir tv aıyorum aldığınız linki de atarsanız çok memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizgari

Merhaba hocam tv den mennunmusunuz?

Bizimde tüplü tv bozuldu bu aralar sıkışığım uygun fiyatlı bir tv aıyorum aldığınız linki de atarsanız çok memnun olurum

Cevap geç oldu kusura bakmayın belki almışssınızdır ama yine de yazayım Tvden cok memnunuz Hd uydu alıcısı aldık bide 10 numara :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.