Şimdi Ara

Max. 450 tl Tablet Önerisi Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> Max. 450 tl Tablet Önerisi Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    36 Mesaj
    Merhabalar,

Tabletler hakkında bilgim olmamakla beraber 450 tl max. bütçe ile tablet PC önerilerinizi bekliyorum. Öncelikle şunu belirtmek isterim tabletten beklentim,

* Ofis uygulamalarını takılmadan çalıştırabilsin
    * E-maillerime rahat erişim olanağı sunsun
    * Internet ve sosyal ağlar sorunsuz bir şekilde girebileyim
    * Oyun konusunda çok iddialı olmasına gerek yok.

Kendimce araştırmalarım sonucu birkaç model belirledim modeller hakkında yorumlarınızı ve kendi önerilerinizi de bekliyorum

PIRANHA BUSINESS II TAB 9 ARM CORTEX A10 1.4 GHZ-1GB DDR3-8GB DISK-9''-ANDROİD 4 -- 277

PIRANHA PIRANHA BUSINESS III ARM CORTEX A10 1.4 GHZ-1GB DDR3-8GB-10.1''-ANDROİD 4.1 324

ARTES G707 ARM A10-1.5GHZ-1GB DDR3-8GB NAND DISK-7''-CAM-ANDROID 4.0 ICS.-3G ---- 377

ARTES D1002 DUALCORE A9-1.6GHZ-1GB DDR3-16GB NAND DISK-10.1''-CAM- VIBR.BT AND.4.1 --- 468

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

|
    |

• Yüzbaşı
    305 Mesaj
    aynı başlıkta en az 20 konu açıldı o konuları takip edersen sonuca ulaşabilirsin.
    |
    |

Kızıl Saçlı Kızları Sevenler Kulübü

My Favorite Series
    ■ Prison Break ■ Fringe ■ Grey's Anatomy ■ Stargate : SG-1 ■ Stargate : Atlantis ■ Sanctuary ■ House M.D
    ■ The Vampire Diaries ■ The Originals ■ Game Of Thrones ■ The Flash ■ Supernatural ■ Arrow ■ Playful Kiss
    ■ Falling Skies ■ V ■ Continuum ■ Saving Hope ■ Ancient Aliens ■ Doctor Who ■ Yu-Gi-Oh ■ Adventure Time
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Bey Azura
son dakika
Canlı Tv izle
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.