Şimdi Ara

MAX 3500'E KADAR LAPTOP (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Acer VN7 792g al artan paraylada ssd aldın mı tadından yenmez
  • Jvats kullanıcısına yanıt
    hocam kullanıomusunz acer vn7 serisi var aklımda ama bilmiyorum acer markayı pek ama iyi konusmuyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: arfgrsy

hocam kullanıomusunz acer vn7 serisi var aklımda ama bilmiyorum acer markayı pek ama iyi konusmuyolar

Evet kullanıyorum çok memnunum. Marka takıntınız varsa gidip Dell Alienware , Msi GT , Asus Rog bakın tabi bütçeniz yeterse. Bence yapmanız gereken şey sırasıyla :

Forumda bütçenize göre olan laptopların konuları gezmek sayfalarca okumak,
    Kronik hata var mı diye araştırmak,
    Diğer laptoplarla karşılaştırmak,
    Ve Acer Nitro VN7-792G almak.
  • Jvats kullanıcısına yanıt
    ısı değerleri paylaşırmısınız benimde takip ettiğim bi ürün
  • GTA V de genel seyiri 60-70 derece. Ultrada 1 kez 90 derece gördüm. Fanlarım tozlandı ve termal macunu değişimini yapmadım.(Yeni ürün diceksiniz ama fabrikanın termal macunu bence biraz daha kalitesiz).Webdeyken 30 derecelerde seyrediyor. Cs Go aralıksız 8 saat sonunda 70-75 dereceydi ayarlarım normal high karışımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arfgrsy

hocam o kafama takılıyor birebir delli kullanan varmı acaba bu çift fan nasıl soğutuyo cool bost varmı bide ısı değerlerine aida 64 le ölçen varmı

Ben kullanıyorum . Çift fan canavar gibi soğutuyor ,en son oyunları ısınmadan sıkıntısız oynuyorum .

Acer V7 alırsan işlemcisi ileride sıkıntı çıkarabilir pc performansında haberin olsun .

Dell de ayrıca 6700 hq işlemci var , bu fiyata bu seviyede işlemci bulamazsın .Dell ayrıca acer ile kıyaslanamayacak kadar iyidir bu oyun laptopu konusunda .Alienware üretiyor adamlar dünyanın en iyi oyun bilgisayarlarını yani ,güven ve kalite konusunda sıkıntısı olan da yoktur galiba dell konusunda .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 17 Mayıs 2016; 5:37:25 >
  • Acer in nitro modeli iyidir. Hatta ayrica cikardigi oyun modellerinden daha iyidir. Oneririm. Marka takintisi yapmayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.