Şimdi Ara

Max 26.000 butce hangisi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
2.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam son 6 ayda 2 arabam oldu size bahsetmek istiyorum. Toyota Corolla 1,3 xe 1997 model aldım 6 ay önce 18.000 TL' ye, aracı 6 ay kullandım. Arabada hiç birşey yoktu abs, hidrolik direksiyon, klima, hava yastığı vs. 18.000 TL ye 1 günde sattım ve aldığım araba 2000 model Renault Laguna oldu. 4 hava yastığı klima, abs, hidrolik direksiyon, elektrikli dikiz aynalkarı vs. 25.000 civarı maliyeti oldu bana. Ama birşeyi anladım, güçlü ve konforlu araba böyle birşeymiş. Sadede gelirsek laguna tavsiye ediyorum. 2. el biraz düşüktür 1 günde satacağına 1 ayda satarsın ama paranın karşılığını sonuna kadar alırsın. 3-5 koyar 2002 model 2000 cc olanından alırsan onda da elektrikli ısıtmalı deri koltuklar ek olarak zibilyon tane daha özellik mevcuttur. Oda 30000 civarlarında bulunabiliyor. Tabi tercih sizin.
  • Kullanıcı adıma bakmanız yeterli. Bütcenize hitap ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar tesekkur ederim yorumlariniza.cok eski araclar alip basimiza bela etmek istemiyoruz.yani 90 model araclar dusunmuyoruz.kuzenin butcesi kisitli.sıkıstı mı hemen satabilecegi bir arac olmasi lazim.kaputta tavanda boya olan araba cok gec satiliyor o yuzden bu kisimlarda boya istemiyoruz.

• Peugeot 307 e baktınız mı hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-clio-1.4-16-walf-662936774/detay
    Arkadaslar bu arac nasil?ederi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: AsalSayı11

Peugeot 307 e baktınız mı hocam
    Alim satimi hizli bir arac olmali.ayrica ailede 307 var elektronik sorunlu bir arac.

• honda city :) çirkinlikte üstüne yok

o hyundaı dagınık yanaşma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz006 -- 22 Şubat 2019; 23:0:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz006

honda city :) çirkinlikte üstüne yok

o hyundaı dagınık yanaşma
    Tamam hyundai eledik.zaten 30000 den asagi inmiyor butcenin ustunde.honda city alim-satimi agir arac yoksa arka tarafina bakmazsak diger butun araclardan kalite olarak ustun.ben yukarida bir clio paylastim onu degerlendirebilir miyiz?

• OXMOXTOX O kullanıcısına yanıt
    İkinci eli kuvvetli demişsiniz ama yinede bende bir fikir bırakayım size üzmez. Masraf konusunda kronik sıkıntısı yoktur dağa taşa vurabilirsiniz. Sedan ve Hb olarakta bulabilirsiniz.

Çocuklar varsa önce güvenlik sonra maddiyat...

Örnek ilan :https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-emekliden-temiz-nissan-almera-661919620/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

İkinci eli kuvvetli demişsiniz ama yinede bende bir fikir bırakayım size üzmez. Masraf konusunda kronik sıkıntısı yoktur dağa taşa vurabilirsiniz. Sedan ve Hb olarakta bulabilirsiniz.

Çocuklar varsa önce güvenlik sonra maddiyat...

Örnek ilan :https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-emekliden-temiz-nissan-almera-661919620/detay
    Tesekkur ederim hocam.nissan parcalari pahali bir arac.bu butceyle bizim kuzeni uzer.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-focus-663658938/detay
    Tesekkurler hocam.km cok yuksek geldi.

• Golf 3 sport özellikle de 1997 model olanından alın pişman olmazsinız

Klima standart...

Hatta 2007 model bazı arabalarda olmayan abs bile standart...

• CLİO SYMBOL kullanıcısına yanıt
    Cukk sesini duyar gibiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Material-Engineer -- 23 Şubat 2019; 20:5:9 >
    attığımız her araca bir kulp buldun hocam. dediğin özellikte kulp bulamayacağın araçlar , 100 binden başlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

attığımız her araca bir kulp buldun hocam. dediğin özellikte kulp bulamayacağın araçlar , 100 binden başlar
    yok hocam.simdi butce kisitli ve 2.eli hizli arac olunca boya degisen km de one cikiyor.yanlis anlasilmasin.2 saat once yularidaki linkini verdigim clioya baktik.cok fazla cizik mevcut ama motorunu begendik sanirim pazartesi alacagiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OXMOXTOX -- 23 Şubat 2019; 22:34:8 >
    aynen. birini almak lazım, sonuçta para kısıtlı,bi yerde taviz verilcek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu dacia loganlara bir bak 1.5dci mcv tam aile arabası reno motorlu az birazda yüksek
  • Material-Engineer kullanıcısına yanıt
    Dimi ama.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.