Şimdi Ara

Max 2000tl'ye aklımda şu kasalar var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öğrenci olduğum için bütçe yükseltmem mümkün değil. Lütfen şu kadar koy şunu al gibi tavsiyeler vermeyin

Adata XPG invader

Silverstone Fara R1

Corsair 275R Airflow

Corsair 4000D Airflow

Phanteks P360

Oldukça sade bir kasa arıyorum. Öyle önü bombeli uzay aracı gibi garip garip şeyler değil.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bütçe demişsin, 1500-2000 liralık kasaları seçmişsin?

teknobiyotik'te 600-800'e aerocool kasalar var, bi bak.

• Bu da uygun fiyatıyla düşünülebilir.
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11128

Airhawk Duo fazla cafcaflı kalıyor sanırım.
    https://www.hepsiburada.com/aerocool-airhawk-duo-cam-yan-panel-adreslenebilir-duo-rgb-fanli-3-0-oyuncu-kasasi-ae-airhawkd-pm-HB00000PIKQ1

• Msi mag forge 100r nasıldır arkadaşlar?

• MegaWindows kullanıcısına yanıt

arkadaşım, kasalar 70-80% birbirinin aynısı zaten. Çin'de belli bir fabrikadan çıkıyor hepsi, son aşamada her marka kendi logosunu ya da kendi dizaynı ön paneli monte ettiriyor.

önden hava alan, arkada ve üstte hava çıkışı olan tüm kasalar aynı, hiçbir fark yok aralarında hava akışı açısından. hangisinin şekli şemali ışığı hoşuna gidiyorsa onu al.

• Bir kasa görüp beğendiğimde ve kasa hakkındaki yorumlara baktığımda kimisi yok şu ekran kartı sığmadı, yok hava akışı iyi değil, kablo yönetimi zor beğenmedim gibi binbir çeşit yorum okuyorum. Ben de bari para veriyorum olabildiğince adamakıllı bir şey alayım dediğim için buraya danışmak istedim.

NZXT H510İ modeline baya bir özenmiştim millet hava akışını gömdü de gömdü bende bütçe arttırdım bu modeller gözüme çarptı. Hani bu mesajinizdaki üsluba anlam veremedim. Sağolun yine de

• İstediğiniz kasayı detaylandırırsanız daha sağlıklı önerilerde bulunulabilir. Örneğin CPU için hava soğutma kullanacaksanız kullanacağınız soğutucunun yüksekliği ne kadar, sıvı soğutma kullanacaksanız kullanacağınız radyatör ne olacak, kasada fan olmalı mı yoksa siz ayrıca mı satın alacaksınız, sessizliğe mi yoksa performansa mı önem veriyorsunuz, HDD kullanacak mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 22 Mayıs 2022; 18:56:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MegaWindows kullanıcısına yanıt

güzel kardeşim, detay verin biraz o zaman.

ekran kartın varsa marka model yaz, işlemci soğutucun ne bi zahmet yaz, sessizlik mi arıyorsun yoksa ses önemli değil yeter ki serin olsun mu diyorsun, marka takıntın var mı, ilerde paraya kıyıp üst düzey ekran kartı/işlemci alır mısın?..

hiçbir şey yazmıyorsunuz, ne bilip de ne önersin millet? bu bakış açısıyla her öneri sana boş-beleş gelecek.

• Lancool 2 Mesh öneririm. Ben 1500'e amazondan 4000d airflow aldım, onu da alabilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.