Şimdi Ara

max 2000 TL film / genel kullanım öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En fazla 2000 tl ye film izlemek ve genel amaçlı kullanım için laptop önerebilirmisiniz ?
    Oyun vs oynanmayacak

• alihan1907 kullanıcısına yanıt
    Şuan link atamiyorum fakat ses , ekran kalitesi ve rami yüksek olan bir laptop istediklerinizi karsilayacagini düşünüyorum.. Bu kriterlere göre arama yapabilirsiniz ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feedbask

Şuan link atamiyorum fakat ses , ekran kalitesi ve rami yüksek olan bir laptop istediklerinizi karsilayacagini düşünüyorum.. Bu kriterlere göre arama yapabilirsiniz ;)

anladım hocam teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alihan1907 -- 3 Ocak 2016; 21:15:50 >
  • alihan1907 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar ortamına geçince çeşitli markalarda notebooklar atabilirim .. özellikle istediginiz marka icinizin ısındığı marka varsa yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feedbask -- 3 Ocak 2016; 21:24:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feedbask

Bilgisayar ortamına geçince çeşitli markalarda notebooklar atabilirim .. özellikle istediginiz marka icinizin ısındığı marka varsa yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz ...

marka takıntım yok sadece sorun olduğunda muhattap bulabileyim yeter hocam
  • k555ub
    X550JX

• Asus k555ub vardi bakabilirsin istersen

• k555ub ağırlıkta
    son olarak aşağıdaki için görüşünüz nedir

http://www.teknosa.com/urunler/125033072/lenovo-ideapad-300-i5-6200u4gb500gb8gb15-6-win10-8
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.