Şimdi Ara

Max 20.000 Liraya Araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Doğan gibi kekoların kullandığı arabalar dışında önerilerinizi alabilirim. Bu işlerden çok anlamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu bütçeyle araba alıp sanayide dert sahibi olursun ettiğin masrafa yazık olur
    Öyle zaman oluyor ki paranla iş yaptiramiyorsun

Al bitane Honda Yamaha sıfır motor önümuz yaz zaten keyif yap

• O paraya her araç sıkıntıları olur. Piyasanın durumu o kadar berbat ki 5000 tl etmeyecek araçlar 20.000 tl de.
    O paralara 96-98 Clio -1, 93 model civarlarında mazda 323, uno-tipo alınabilir.

• Hocam 22 yaşını geçeceğim ne araba kullanmayı biliyorum ne de ehliyetim var. Yaşıtlarım çatır çutur araba sürerken biz geri kaldık. Başlangıç için gidip 50-60 bin liralık arabaları alamam zaten bütçem de yok. Kıra döke öğreneceğim verdiğim paraya yazık demeyeceğim araba olsa benim için en mantıklısı. Piyasa ne hale gelmiş 4-5 yıl önce bu fiyata temiz pek sıkıntı çıkarmayacak arabalar vardı. Bu bütçeye alınsa alınsa motosiklet alınır ama asıl amaç araba kullanmayı öğrenmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3BDE25B43

Hocam 22 yaşını geçeceğim ne araba kullanmayı biliyorum ne de ehliyetim var. Yaşıtlarım çatır çutur araba sürerken biz geri kaldık. Başlangıç için gidip 50-60 bin liralık arabaları alamam zaten bütçem de yok. Kıra döke öğreneceğim verdiğim paraya yazık demeyeceğim araba olsa benim için en mantıklısı. Piyasa ne hale gelmiş 4-5 yıl önce bu fiyata temiz pek sıkıntı çıkarmayacak arabalar vardı. Bu bütçeye alınsa alınsa motosiklet alınır ama asıl amaç araba kullanmayı öğrenmek.
    Güzel kardeşim bende 36 yaşındayım bizde geçtik o yollardan ama hata ettik tecrubelerimizi sana aktarıyoruz

O paraya alacağın arabadan hayır gelmez keyif alamazsın sürekli sorunlar çıkar edeceğin masraf çöpe gider

Sen 20 bine araba aldın 6-7 bin para harcadın o araba gene 20 bin edicek işinden gücünden olucaksın

Ya bütçeyi artıracaksın yada ayağım yerden kesilsin güzel bı Honda pcx alacaksın yeni malın keyfini sureceksin

İlerde motoru satarsın üzerine biraz para eklersin iş görecek bı arabayı öyle alirsın

• quote:

Orijinalden alıntı: cnyttt

Güzel kardeşim bende 36 yaşındayım bizde geçtik o yollardan ama hata ettik tecrubelerimizi sana aktarıyoruz

O paraya alacağın arabadan hayır gelmez keyif alamazsın sürekli sorunlar çıkar edeceğin masraf çöpe gider

Sen 20 bine araba aldın 6-7 bin para harcadın o araba gene 20 bin edicek işinden gücünden olucaksın

Ya bütçeyi artıracaksın yada ayağım yerden kesilsin güzel bı Honda pcx alacaksın yeni malın keyfini sureceksin

İlerde motoru satarsın üzerine biraz para eklersin iş görecek bı arabayı öyle alirsın

Alıntıları Göster
    Anladım hocam zaten yakın zamanda alabileceğimizi düşünmüyorum.20 binde az buz para değil benim için.En mantıklısı hiç almamak gibi. Biriktirip daha eli yüzü düzgün bir şey almak daha mantıklı. Değerli tecrübelerinizi aktardığınız için teşekkür ederim

• 1.6 polo 98 99 model düşünebilirsin 20.000 e kondisyonu düşük olucaktır biraz ama güzel araç
  • Ford Ka hoşunuza gidiyorsa güzeldir. B sınıflarına görece daha temizleri bulunabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zengin bir ülkedeyiz yan gelip yatmayın Bismillah diyip işe başlayın. Eminim ki yakın zamanda sıfır araç alırsınız Asgari ücretle iki tane araç sahibi olanlar var halkımız çok müsrif

• tempra önerirdim fakat yeniysen bu araba yenileri pek çekemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-57554940B

tempra önerirdim fakat yeniysen bu araba yenileri pek çekemez.
    Bu 90 model bmw e34 ya da mercedesler çok mu masraflı olur hocam? Arabaların duruşları hayranlık uyandırıcı ama iç aksamı nasıldır bilemem tabi.
  • sanayide çok görürüm bu modelleri. temizini bulmak inanılmaz zor. keko diye tabir ettiğimiz kitleler bu arabaları mahvetti. kaporta cillop fakat motoru bi açsan ağlamaktan ne hale gelmiştir. bende ağlardım yani 4000 devirden aşağı hiç düşmesem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-57554940B

sanayide çok görürüm bu modelleri. temizini bulmak inanılmaz zor. keko diye tabir ettiğimiz kitleler bu arabaları mahvetti. kaporta cillop fakat motoru bi açsan ağlamaktan ne hale gelmiştir. bende ağlardım yani 4000 devirden aşağı hiç düşmesem.
    Anladım hocam eyvallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.