Şimdi Ara

Max 18.000 Tl'ye geniş araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Max 18.000 tl'ye arkadan itişli, geniş, donanımı iyi ve az km yapmış bir araç arıyorum. (Özellikle sedan, belki station da olabilir) Model yılı antika olmadıktan sonra pek önemli sayılmaz. 20.000 tl olanlarıda düşünebilirim. Mesaj atanlara şimdiden teşekkürler.

• Kan kardeş bizim A4'ü vereyim 55.000'e.

Gerçi önden itişli ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 20 Haziran 2010; 3:41:11 >
  • YOk illaki arkadan itiş veya 4x4 olacak ve LPG KESİNLİKLE olmayacak. Ayrıca 18.000 dedik arkadaşım 55.000 ne oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shelby Cobra -- 21 Haziran 2010; 19:23:42 >
  • Kimse mesaj atmıyormu yaw
  • Arkadan itiş veya 4x4 demişsin
    geniş bir araç demişsin
    donanım istemişsin
    az km istemişsin

ve (yanlış anlama) 18.000 TL demişsin... biraz fazla şey istemiyor musun Türkiye koşullarına göre? Aklıma gelenleri sayacağım ama yine de

Subaru FORESTER (station-jip çakması bi şey ama içi yayla gibidir) veya eski kasa LEGACY (sedandır 4 çekerdir içi de idare eder genişlik olarak) bulabilirsin düz veya otomatik.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-forester-subaru-forester-s-turbo-2-0-awd-1999-model/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-forester-mukemmel-bir-arac-hem-jeep-hem-araba/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-forester-99-modelsubaru-forester-2-0-s-turbo/detay
  • Evet biraz fazla özellik istediğimin farkındayım ama yine de bir şeyler çıkar diye düşündüm. Şu ana kadar çok subaru gördüm ve oldukça fazla araba dergisi okuyan biri olarak subaru'yu iyi bilirim ayrıca en sevdiğim markalardan biridir. Ama şimdi hiç aklıma gelmemişti. Bu tür aklıma gelmeyen araçlar vardır belki diye biraz fazla özellik istedim. Bir de ford scorpio'lara bakıyorum ancak az km yapmış olanlarının bulmak zor. Belki scorpio'sunu satan birisi de buraya mesaj yazarabilir
  • Ya kesinlikle hakaret amaçlı veya dalga geçmek maksatlı söylemedim, ben 1998 model 118.000km'de Polo'ya biniyorum yani aracımın değeri 10-11.000 TL falan.. Sana demek istediğim beklentileri biraz daha kısman halinde alternatiflerin çoğalabilir, mesela o paraya çok temiz Focus Corolla Sedan 1.6 benzinli bulunabilir, subaru yada scorpion gibi fantastik araçlardan daha risklidir ama tercih senin para senin bize sadece tavsiye etmek düşer
  • aile araci istiyosan scenik'lere bakabilirsin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

Ya kesinlikle hakaret amaçlı veya dalga geçmek maksatlı söylemedim, ben 1998 model 118.000km'de Polo'ya biniyorum yani aracımın değeri 10-11.000 TL falan.. Sana demek istediğim beklentileri biraz daha kısman halinde alternatiflerin çoğalabilir, mesela o paraya çok temiz Focus Corolla Sedan 1.6 benzinli bulunabilir, subaru yada scorpion gibi fantastik araçlardan daha risklidir ama tercih senin para senin bize sadece tavsiye etmek düşer

Estağfurullah herkesin önerisi çok önemli. Kesinlikle hakaret veya dalga amaçlı da anlamadım Önerilerin ve kibarlığın için de teşekkür ederim. Gerçekten çok özellik arıyorum ve bunun farkındayım. Hatta istediğim araç bir de performanslı olmalıydı da çok fazla özellik yazmış olurum diye yazmadım. Zaten sahibinden.com'da yaptığım araştırmalarda arkadan itiş ve max 20.000 tl seçeneklerini işaretledim mi 1000 küsür tane TOFAŞ ve önden çekiş yazacağına yanlışlıkla arkadan itiş yazmış birkaç arabadan başka bir şey kalmıyor. Dediğin gibi araçlarda aklımda geziniyor. Ancak iyi bir scorpio buldum gibi km'si biraz fazla ama yine de güzel, inşallah ben ve ailem karar verene kadar kimse almaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert107

aile araci istiyosan scenik'lere bakabilirsin bence.

Onlarda çok güzel ama bizim için o kadar aile tipi bir araca gerek yok Scenic biraz daha büyük aileler için sanki, sedan olsun yeterli
  • Arkadan itişli değil 4x4 de değil,istediğin özelliklerin aynı araçta toplanıp o fiyata bulman biraz zor olacak,illa ki bir kısım isteklerinden fedakarlık yapmak zorunda kalacaksınız bence..18-20bine opel astra nb bulabilirsin. içi geniş, az yakıt tüketimi,konforlu bir araç..önden çekişlidir tabi..
  • bence geniş dediğine göre 15 16 ya 4x4 bulabilirsin...ama 20bin e güzel bir araç bulursun..olmadı connect ya da dobloya bak derim
  • alper38,eg2203 ve a hero'ya teşekkürler. Tavsiye ettiğiniz araçlara bakıyorum ve eğer yol tutuşunu iyi olarak bildiğiniz bir """önden çekişli""" varsa o da olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masters4

alper38,eg2203 ve a hero'ya teşekkürler. Tavsiye ettiğiniz araçlara bakıyorum ve eğer yol tutuşunu iyi olarak bildiğiniz bir """önden çekişli""" varsa o da olabilir

2001 opel astra nb ve 2010 opel astra III var 2sinden de çok memnunuz her açıdan. Zaten 2.aracıda opel astra almamızın sebebi 1.den aldığımız memnuniyettir. yine de daha çok araştır aklına yatanı al araba işi bu için rahat olmalı :)
  • Doğru diyosun arkadaşım Astra'larda o kada güzelse onlarıda bir araştırayım zaten astra'yı bende severim hele 2010 modeli çok güzel oldu
  • arkadan itişli derken, taksiler genelde önden çekişli. artık şavt kullanan pek yok heralde
  • Evet artık arkadan itişli pek araç kalmadı ama eski modellerde en azından biraz daha fazla arkadan itişli var ve istediğim araç eski model de olabilir. Ayrıca yol tutuşunu iyi olarak bildiğiniz """önden çekişli""" araçlarıda yazarsanız sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.