Şimdi Ara

Max 150 TL Oyuncu Klavyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar x7 kullanıyordum 2 ayda bozuldu akşam 8 gibi klavye almaya gideceğim.Önerebileceğiniz klavye varsa lütfen paylaşın =)

Şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşlar x7 almaktan vaz geçtim 150 tl ye tavsiye edeceğiniz oyuncu klavyesi var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korin -- 29 Kasım 2010; 22:07:17 >

• Silinebilir.
  • ne aldin.. Merak ettim ayrica oyunu solede ona gore onrelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: diecoolen1

ne aldin.. Merak ettim ayrica oyunu solede ona gore onrelim...

valal hiç birşey almadım almışken iyisi olsun diye şimdi başka birşey alıcam
  • klavyeye çok para harcama gerek yok bence hocam

http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-jqd-00013-sidewinder-x4-keyboard/productdetails.aspx?I_ID=46116

vatanın %25 indirimiyle daha güzel bir fiyata ulaşır
  • valla derdim bi kere alıp en az 2 yıl kullanmak o yüzden öyle alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Korin

valla derdim bi kere alıp en az 2 yıl kullanmak o yüzden öyle alıyorum

kendimde bu microsoft klavye var ve 3 senedir kullanıyorum taş gibi desem :):)
     Max 150 TL Oyuncu Klavyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shanke -- 29 Kasım 2010; 23:27:45 >
  • Usta bana biraz çirkin geldi klavye bide klavyenin solundaki extra tuşlarda önemli benim için =)
  • Bu gün vatan bilgisayara gitmeme rağmen ellerinde bulunmadığını söylediler Bende yarın almadan önce araştırma yapıyım dedim.
    Vatan bilgisayar dışında alabileceğim biryer biliyor musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

G15 önerebilirim fiyatıda uygun.

http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-920-000367-g15-gaming-keyboard-(yeni)/productdetails.aspx?I_ID=31055

%25 indirimle beraber dahada uygun olucak g15de alınır tabi :) bu arada ellerinde yoksa getirtebiliyorlar diğer mağzalardan bunu talep etseydin-
    misal ben bursa şubede olmayan bir ürünü başka şubelerinde bulursam söylüyorum onlar getirtiyorlar ve sonra satın alma işlemini gerçekleştiriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shanke -- 29 Kasım 2010; 23:41:18 >

• o zaman öyle yapıyım bende teşekkür ederim ama şu bahsettiğiniz %25 indirim nedir
  • quote:

Bu gün vatan bilgisayara gitmeme rağmen ellerinde bulunmadığını söylediler Bende yarın almadan önce araştırma yapıyım dedim.
    Vatan bilgisayar dışında alabileceğim biryer biliyor musunuz ?

Bi ara 108tl ye satılmıştı. Şimdi stokda bile yok :) Stok eriyince getireceklerini sanmıyorum. Forumun 2.el kısmında temiz bulabilirsin. Ben öle yapmıştım. :)
  • İkinci el pek tercihim değildir ya gerçketen 4 ayda 2 tane a4tech x7 bozdum geçmişini bilmek ve sağlam olduundan emin olmak istediğim için sıfır alıyorum :D
  • quote:

İkinci el pek tercihim değildir ya gerçketen 4 ayda 2 tane a4tech x7 bozdum geçmişini bilmek ve sağlam olduundan emin olmak istediğim için sıfır alıyorum :D

honk? Cok ozensiz davranmissin kardes? Biraz dikkat et derim...
  • Aslında bayaa dikkat ettim pc başında yemek bile yemedim ama ikisindede kablo problemi yaşadım temazsızlık vardı.
  • quote:

İkinci el pek tercihim değildir ya gerçketen 4 ayda 2 tane a4tech x7 bozdum geçmişini bilmek ve sağlam olduundan emin olmak istediğim için sıfır alıyorum :D

Klavyeni ne tür fantezilerde kullanıyonda 4 ayda 2 tane bozdun,ben x7 klavyeyi 2009 un mayıs ayında almıştım hala kullanıyorum,tek bir tuş bile bozulmadı,hiçbir tuşunda yazısı falan silinmedi
  • razer lycosa al kanka ben deathhader bugün sipartiş ettim stoklara girdi bugün
  • http://www.sanalmarketim.com/urun/7465b41493c721d7411062f1442b3f7a/RAZER-LYCOSA-Gaming-Klavye-Blue-TURKCE çok iyi bir klavye sonuçta razer markası alınabilecek türkçe destekli en iyi klavye bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loading..

quote:

Klavyeni ne tür fantezilerde kullanıyonda 4 ayda 2 tane bozdun,ben x7 klavyeyi 2009 un mayıs ayında almıştım hala kullanıyorum,tek bir tuş bile bozulmadı,hiçbir tuşunda yazısı falan silinmedi

Üstteki mesajı okuyacak kadar kafanı çalıştırsaydın ortada bir fantezi olmadıını anlardın.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.