Şimdi Ara

Max. 1000 TL Civarı Babaya Hediye Edilecek Telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi babama alacağım. Akıllı telefon geçmişi olmadığı için çok bir özelliğe gerek yok. Batarya ömrü, dizayn ve sağlamlık önemli. Ne önerirsiniz? Samsung birçok yeni model çıkarmış ama ben flagship harici telefonlardan uzak kalmışım baya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amorph -- 10 Haziran 2015; 19:53:00 >

• Babaya dediğin telefon general mobile vs. gibi markalardan olmamalı kendi babam üzerinden gidersem babama yakışacak telefon markaları samsung-apple gibi kaliteli markalar a5 gerçekten çok şık ama 1.200 gibi bir fıyatı var xperia z var fiyatı 1100 tl.Note 2 de güzel telefon.Yine iphone 4s var ama güzel olmasına karşın onu bu zamanda almak biraz abes.Sadece 100 liracık daha arttırabilirsen şuan xperia z teknosada 1100 tl.Başka telefon gelmedi aklıma kusura bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony xperia m2 aqua
    samsung galaxy e5
    Huawei ascend g7
    Asus zenfone 6
    lenovo vibe x2
    HTC desire 620
    GM air yada 4g
  • Ip5

• Bulabilirsen lg g2 32gb al ben babama aldım sonra telefon hoşuma gitti ben kullanıyorum çok güzel telefon
    Şarj konusunda babam sadece birkaç video izleyip birkaç telefon konuşması yapar sürekli wifi açık bırakır halde 2 gün gidiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trizoba_Dembaba79

Babaya dediğin telefon general mobile vs. gibi markalardan olmamalı kendi babam üzerinden gidersem babama yakışacak telefon markaları samsung-apple gibi kaliteli markalar a5 gerçekten çok şık ama 1.200 gibi bir fıyatı var xperia z var fiyatı 1100 tl.Note 2 de güzel telefon.Yine iphone 4s var ama güzel olmasına karşın onu bu zamanda almak biraz abes.Sadece 100 liracık daha arttırabilirsen şuan xperia z teknosada 1100 tl.Başka telefon gelmedi aklıma kusura bakma

Hocam 100 TL arttırabilirim eğer farkettirecekse. Maddi bir limitim yok aslında ama psikolojik limitim var. :) Çok da büyük ekran beklentim yok. Sadece kaliteli ve stabil bir telefon olsun istiyorum. GM, Asus, Lenovo, Huawei düşünmüyorum. iPhone 5S baktım ama 1750 civarı olduğunu görünce vazgeçtim. :) Ben kendim bile S3 kullanıyorum hala.
  • Bence xperia ve Samsungun 700-1000 tl arası telefonlarından şaşmayın.Babanızı yarı yolda bırakmaz hangisi daha çok eline yakışır onu seçin.Zaten telefonu almaya gittiğinizde yada yine burada yardım ederler-ederiz
    (Babanız için farkedeceğini sanmıyorum)

• GM 4G olabilir
  • Sony Xperia M4 Aqua çıkmış güzel bence bir inceleyin derim. 2 GB Ram 1100lira HB'de ve Teknosa'da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okantopuz -- 11 Haziran 2015; 15:51:00 >
  • okantopuz kullanıcısına yanıt
    5 inch ekran büyük kaçar gibi. Daha küçük modellere öncelik vermeyi düşünüyorum.
  • Amorph kullanıcısına yanıt
    Anladım dostum.
  • Tasarımını beğeniyorsan S5 al veya Z2 alabilirsin. 300TL farka değer.

Edit: 5 inç ekran büyük olur demişsin. Alacağın cihaz Z3C veya Galaxy Alpha. Alphanın tasarımı iyi, batarya süresi az, batarya çıktığı için yedek batarya ile sorun çözülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _magnetar_ -- 11 Haziran 2015; 19:33:42 >
  • LG G2 32GB bulabilirsen al.

• m2 aqua onerırım hem oldukca saglam ve batarya ıyı gıdıyor hemde dedıgınız gıbı 5 ınc ten kucuk ebatlarda,sonynın nıspeten daha sade arayuzude ılk akıllı telefon tecrubesı ıcın zorlamadan alısılcak bır duzeyde,memnun eder kısacası.
  • Samsung e5 veya xperia z den şaşma lg g3beat de bulabılırsın o fiyata. 3u arasında karar ver. Asus lenova general mobile gibi cihazlar baba için gereksiz bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasa kalitesi batarya ve uzun ömürlü olması bakımından Xperia z babanıza çok yakışacağından eminim. Daha önceki telefonumdu. Çok karizmatik bir telefon :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar seçenekleri biraz azalttım. Sony Xperia Z1, HTC One mini 2, Samsung Galaxy A5 düşünüyorum. 5 inch büyük olur desem de küçük telefonlardan pek mantıklı seçenek bulamadım. Bunların içinden hangisini önerirsiniz? A5 ve One mini 2 1000 TL'ye bulunuyor, Z1 için biraz daha yükselmek lazım.
  • M4 Aqua
  • TombalacıMemeT kullanıcısına yanıt
    Biraz araştırdım da Z1'in yerini M4 Aqua aldı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.