Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Mavii Jean Gömlekler & Jake Model 32/32 Kotlar - Nike ayakkabılar - Şortlar 10TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
2
Favori
1.125
Tıklama
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Giyim - Aksesuar >> Mavii Jean Gömlekler & Jake Model 32/32 Kotlar - Nike ayakkabılar - Şortlar 10TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    912 Mesaj
    Referanslar: 45

Katılım Zamanı
    11 Temmuz 2007

Durum
    Forumda değil

Mavi jean gömlekler Uzun kollu :
    Fiyat : 40TL
    Bordo olan XL dir. diğerleri L beden

Mavi Jean Kısa Kollu :
    Fiyat : 35TL
    Toplu alımda yardımcı olurum. Beyaz rengin kolda hafif açılma var, terzide yaptırılabilir, onu 25TL den gönderirim.

Nike Zoom 42 No 26,5cm
    Ürün sıfırdır hiç giyilmedi, soyluavm den almıştım giymek nasip olmadı, sıfırdır hiç giyilmedi kutusu yok maalesef fakat ürün orjinal Nike Zoom modelidir
    Fiyat : 280TL den göndereceğim.

Nike Air 42,5 No 27CM
    Ayakkabıda yırtık sökük yoktur, taş gibi ayakkabı tabir i caizse modeli bilenler bilir, son giymeden sonra makineye atıp yıkattım tertemiz, makinede burun kısmında hafif boya kalkmaları olmuş ancak yırdık delik vs asla yoktur.
    Fiyat : SATILDI

Mavi Jean - Jake modeli 32/32 beden kotlar 5 6 tane vardır eğer alıcı olursa foto paylaşırım, sorunsuz tertemizdir, az giyildi.
    Fiyat adet başına : 60TL 2 adet 100tl olur
    Not : en sağdaki satıldı

Cazador şort
    Bedeni normalde S ancak 32/32 kot giyene olur,ben o ebaplarda giyiyordum. Kalıpları çok büyük sanırım, normalde S bedene girmem imkansız :)
    Füme rengi ve yeşili mevcut
    Fiyat : tanesi 10TL

Mavi jean şort
    MEZURE İLE BELLER BELİRTİLMİŞTİR.
    Tanesi : 10TL den oldu.

Çeşitli markalar diğerleri, defacto ve lwc nin, krem rengi olanı mavi mağazasından almıştım yan markası diye biliyorum.
    Fiyat : Tanesi 10TL den oldu.

Toplu alımlarda yardımcı olurum.
    Hayırlı olsun şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynex -- 16 Eylül 2019; 0:12:37 >

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.