Şimdi Ara

Mavi Trina

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
12.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler öncelikle herkese iyi akşamlar... Bu Mavi Trina ne işe yarıyor? Diğeriyle farkı nedir ? Bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekürler.

• İnsan gibi sorunca cevap gelmiyor galiba... +18 fln.. mı yazmam lazım?
  • Sanırım item upgrade oranını %30 artırıyor. Yani 5 tane al bundan, misal 5 tane +8 raptor'un varsa 1 i +9 olur. Benim kanaatimce...
  • krowaz da çıkan itemlarla yapacağın yeni uniqueleri basmada yarıyo, yani normal item upgrade etmek için değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Natsukawa

Sanırım item upgrade oranını %30 artırıyor. Yani 5 tane al bundan, misal 5 tane +8 raptor'un varsa 1 i +9 olur. Benim kanaatimce...

kanaatinin sacmaligini tekrar tekrar düsününce sende anlarsin sanirim ^^
  • quote:

Orjinalden alıntı: gL.GreenLotus

Beyler öncelikle herkese iyi akşamlar... Bu Mavi Trina ne işe yarıyor? Diğeriyle farkı nedir ? Bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekürler.

yeni uniqe itemler yapmak için 10..50..80.. tane ıvır zıvır toplanıyo ya. bak onlarin yanına mavi trina yi da atinca unique silah dönüşme şansi artiyo.
    kullanmazsa genelde yanıp gidiyo o topladigin şeyler. kisaca burdan da cash nasil sata bilirim deye kafa yorup bunu ortaya çikarmiş ko ekibi.
    yeni klient ilk geldiginde sundrieste 1m den vardi ama alinamiyodu,soradan kaldirdilar.
  • mavi trina sundrieste gördüm ???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.