Şimdi Ara

Mavi Sakal Kim? (Arka Sıradakiler) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
1
Favori
159.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şaka değil Görürsünüz
  • Bence bu mavi sakal denen eleman tek kişi değil. Diziyi pek izlemem ama tahminimce minimum 2 kişi var sakalı mavi olan
    Birisi herkesin söylediği nedenlerden dolayı Barış, diğeri de Aslım...
    Okuldaki CD olayında bir karede mavi sakalın cd götürdüğünü gösterdiler, Bkz : aşağıdaki kare
     Mavi Sakal Kim? (Arka Sıradakiler)

Parmağında oje var ve tırnak uçlarında adı her neyse (belki o da ojedir :D) beyaz şeyden var. Yani kadınların kullandığı birşey.

Ama Eda ve mavi sakal telefonla konuşurken (hani "2.perdeyi ben kazandım" vs dediği yer) mavi sakalı arkadan gösterdiler. Aslım kadar şişman ve Barış kadar uzun boylu biri değildi.. Bu da belki 3. bir kişi de vardır diye düşündürdü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doruk89 -- 18 Ekim 2008; 17:40:56 >

• Kesin suelin, o değilse spaktır mavi sakal. belki de kırpıktır. kim bilir :D
  • Evet Bugün'de Var Arka SıradakiLer Bakalım Kimmiş Bu?
  • Up!
  • Bence Mavi Sakal :O:kul :M:üdürü yada Sokak'ta ki Simitçi
  • quote:

Orjinalden alıntı: doruk89

Bence bu mavi sakal denen eleman tek kişi değil. Diziyi pek izlemem ama tahminimce minimum 2 kişi var sakalı mavi olan
    Birisi herkesin söylediği nedenlerden dolayı Barış, diğeri de Aslım...
    Okuldaki CD olayında bir karede mavi sakalın cd götürdüğünü gösterdiler, Bkz : aşağıdaki kare
     Mavi Sakal Kim? (Arka Sıradakiler)

Parmağında oje var ve tırnak uçlarında adı her neyse (belki o da ojedir :D) beyaz şeyden var. Yani kadınların kullandığı birşey.

Ama Eda ve mavi sakal telefonla konuşurken (hani "2.perdeyi ben kazandım" vs dediği yer) mavi sakalı arkadan gösterdiler. Aslım kadar şişman ve Barış kadar uzun boylu biri değildi.. Bu da belki 3. bir kişi de vardır diye düşündürdü...

Bu erkek eli...O ucuda tırnağın kendi beyazlığı..

• Bence mavi sakaL barış
    baksanıza fizik aynı
    +tamda kaçtığı yerde buldu
    MAVİ SAKAL BARIŞ
  • Bence Mavi Sakal HEMAN

Gölgelerin Gücü Adına
  • 2 kişi varsada bu işin içinde biri BARIŞŞŞŞŞŞŞŞ 2.Sİ ÖZGE'DİRDiziyi ilk bölümünden beri takip ediyorum.Ali yapmaz bir kere,Aslım da olamaz çünkü mavi sakal zayıf biri,İremde olamaz mavi sakal uzun biri :) ama Barış olabilir.Şu yukarıdaki fotodaki eller ise kız eli gibi o da Özge olabilir.Ne alakası var diyosanız bende bilmiyorum 1 saat kaldı izleyin öğrenin

bıcı bıcı yapamda filime hazırlanayım
  • Bu akşam sorunuz cevap bulacak ama ben lafımın arkasındayım kendisi BARIŞ
  • % 100 barış
  • KimMiş ?
  • MAVİ SAKAL ASLIMLARIN YANINDA EDANIN ANLATTIKLARINA İNANMAYAN KIZ

DEDİ DERSİNİZ (TÜYO SAĞLAM YERDEN)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bulgur King -- 19 Ekim 2008; 20:45:41 >
  • Hadi bakalım bu bölümü izliyorum.Bu bölümde açıklanacakmış Mavi Sakal !!!!!
  • koray diyodum ama bence artık barış birader
  • siz izliyomusunuz bu diziyi yoksa sade mavi sakalı öğrenmek içinmi izliyosunuz
  • barış değil %100 eminim.
  • Ale suçlu deil sonunda bee
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.