Şimdi Ara

Mavi Sakal Kim? (Arka Sıradakiler) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
1
Favori
159.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaa bu hafta yokmuş galiba yeni bölüm ve de olursa da saat 20:00de değilmiş...
  • bu arada... aradan kaç bölüm geçti?=
  • daha bölüm geçmedi ki
  • mavi sakal bence barış.. bütün deliller onu gösterio..
  • o esmer bonus kafalı dediğin benm ilkokul arkadaşı ya.d
  • baış hedef şaşırtma olabilir...

ali olabilir--ensesi ağrıyodu...o gün eda vurmuştu mavi sakalın enseye ondan olabilirr

ama ali olmasın...saffetlerin tayfa tayfa olmayacak ozaman.... çünkü koray gitti alide giderse 2 kişi kalıyolar
  • şu anda eda alinin çantasından çıkan cd yle bagırmaya başladı aliyi suçaladı ama o diil bence barışa çatınca barış koymuş olabilir çantasına dizi bitmedi daha ama ali diil barış olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: modicon

Mavi sakal büyük ihtimal KORAY arkadaşlar saffetlerin tayfadan o yüzden ayrıldı dikkat ediyorsanız elleri falan ve fiziğide çok benziyor ama burada da bi mantık hatası var koray balo günü balodaydı burası kafa karıştırıyor..

onun da öyle yeşil poları vardı ama yurtdışına gitmiş dedilerdiydide bi iandıydık
    n
  • kimmiş öğrendiniz mi la
  • halamı açıklanmadı
  • Niye Mavi sakal Niye Kırmızı,Pembe,Cırtlak Sarı Sakal Değil?
  • onu bilemem de
    edanın elindeki şey ne depodan buldugu
  • hala anlamadınızmı ? ne ali ne yadigar başrolde değil esmer olan çocuk yani konuyu açan kişi koymuş zaten resmini işte o resmen apaçık ortada bunu anlamıcak ne var¿
  • Az önce gelecek bölümün fragmanını gösterdiler Aliyi yine suçluyorlardı ve ali kaçıyordu polis falanda arıyorlardı ulan ben bile korkar oldum mavi sakaldan ya banada bulaşırsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oBLoOd -- 5 Ekim 2008; 22:53:34 >
  • pek yeri değil ama içimden geldi...

• ben kıvırcık saçlıdan şüphelendim ama anlam veremiyorum daha ileri geçen bölümlerde görücez bakalım barış olabilirmi acaba onun yapacağınıda sanmıyorum gerçi ama neyse..
  • Mavi sakal Eda nın kız arkadaşlarından biri ben öyle düşünüyorum
  • Yerde ne bulduğunu anlayan varmı ?
  • oktay
  • bence eda'nın yerde bulduğu ali'nin piercing i
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.