Şimdi Ara

Mavi Sakal Kim? (Arka Sıradakiler)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
1
Favori
154.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 193
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 gün 15 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • strongboy (15 mesaj) Haplo (11 mesaj) SkYNeT-06 (10 mesaj) -Mctolga- (8 mesaj) otorite! (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj) Mobil (7 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yerli Diziler >> Mavi Sakal Kim? (Arka Sıradakiler)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4730 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Çok düşündüm. Mavi sakal 2 kişi olabilir bence. İlk başta aklıma gelen sınıftaki esmer, kıvırcık saçlı çocuktu. Aktif rol oynamıyor ama çoğu yerde görmeniz mümkün. Bando takımındaydı, zeybek oyunundaydı, Eda'nın partisindeydi. O görüldükten sonra olaylar oluyordu. Ve üzerindeki kıyafette yeşildi. Sonra aynı Bando takımı, Zeybek oyunu hazırlıkları ve Eda'nın partisinde Yadigâr'ın da olduğu ve onunda yeşil kıyafeti olduğunu göz önünde bulundurursak o da ikinci şüphelimiz oluyor.

Sonra farkettim ki Eda sınıfta herkese mavi sakal içimizden biriyse yapmasın, bu şaka fazla uzadı gibi sözler sarfederken bu size söylediğim bonus kafalı çocuğu gösterdi. Ve onun hal tavır ve mimikleri bana mavi sakalın o olabileceğini gösterdi.

Ardından Eda kantine gitti. Orda herkese potansiyel suçlu gözüyle bakarken yine 1-2 saniye de olsa bu bonus kafalıyı görüyoruz yan yan kıza bakıyor. Diyorum ki;

%90 Bonus kafalı çocuk Mavi Sakaldır.
    %9 Yadigâr
    %1 Others

Arka Sıradakiler izleyenlere iyi kafa patlatmalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haplo -- 27 Mayıs 2008; 0:57:24 >

|
    |

• Yarbay
    4110 Mesaj
    Yadigardan baska Eda yi seven bi çock var.Adi ali miydi neydi ya pirsing takan cock mavi sakal o bunu bilmeyecek ne var
    |
    |
  • Yarbay
    4730 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: K@D!R

Yadigardan baska Eda yi seven bi çock var.Adi ali miydi neydi ya pirsing takan cock mavi sakal o bunu bilmeyecek ne var

Ali 'nin yeşil kıyafeti var mı? Yada neden sürekli bu bonus kafalıyı gösteriyor? Bilmiyorum ben Ali'yi seviyorum. İyi çocuk. Ayrıca zeki ve kültürlü. Ve Piercing'i de var. Karizma da. Ben Ali'ye ihtimal vermiyorum.

Edit: Aaa Ali'ye de ihtimal vermişim aslında. %1 others

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haplo -- 27 Mayıs 2008; 1:02:41 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1533 Mesaj
    yok sarışın şişman bir kız varya mavi sakal o....neden derseniz ... bu sarı tombul kız yadigarı seviyodu yadigarda edayı seviyodu kıskançlık yani.... ayrıyetten son bölümde hep edayı savundu mavi sakal diye biri yok denildiğinde çok kızdı(çünkü bu onun eseriydi) ayrıyetten makasa bakın ellerinde hiç tüy kıl yok buda bayan olma ihtimalini arttırıyor.. başka hususta sınıfta eda konuşma yaptığında yine o yombulu gösteriyodu...bence o kız...

ayrıyetten saffet ve saffetin çetesini tutuyorum...saffet çok iyi biri aslında
    |
    |
  • Teğmen
    114 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    4730 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    @-Mctolga-

Sana katılıyorum. Tabi Saffet konusunda. Saffeti, çetesini, kendi aralarında geçen konuşmaları, Oktayın çete ile aralarında geçen konuşmaları, atışmaları çok seviyorum. Saffet ve arkadaşları gerçekten iyiler. Bende onları tutuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haplo -- 27 Mayıs 2008; 1:05:11 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    599 Mesaj
    Mavi sakal büyük bir ihtimalle aslim (sarı tombul olan), çünkü elleri çok benziyor ve bazen şüpheli hareketleri oluyor , eğer o değilse bile bi kız olduğu kesin..
    |
    |
  • Binbaşı
    1533 Mesaj
    Saffet filmde kötü adam olarak algılanmasına rağmen şunu söylemek istiyorum

saffet ve çetesini tutmamın sebebi...saffet aslında iyi biri çalıp çırpıyolar hırsızlık yapıyolar ama hayatın şartları onları bu hale getirmiş...birini annesi terketmiş birini babası terketmiş sokağa atmış...napacak bu çocuklar mcbur çalıyolar diyeceksinki çalışssınlar para kazansınlar...ama bu mümkün değil ağaç yaşken eğilir 7-8 yaşlarındayken bile sokataydılar bu çocuklar....ozaman çalışamazlardı vede mecbur çalıyolardı vede bu böyle gitti...

saffet ve çetesi biririne daha sıkı bir ekip çünkü çocuklukları beraber geçmiş... kardeş gibiler oktaylar gibi el bebek gül bebek pc başında büyümediler ... onlar hayatın gerçekleriyle küçük yaşta yüzleştiler vede şu anki durumlarını bile iyi görüyorum...içlerinde merhamet var...(mesela ibrahimin kız arkadaşının hayat kadını olduğu öğrenildiğinde) saffet kızmıştı dalga geçenlere..... biz neyiz olum demişti insanların zaaflarıyla dalga geçilmez demişti....

saffetin oyunculuğunuda daha iyi buluyorum...ellerini cebine sokuşu konuşmaları gülüşü 10 numara (oktay gibi donuk bakmıyor)

kısacası filmi saffet ve çetesi için izliyorum...

saygılar
    |
    |

• Yarbay
    3666 Mesaj
    hay allah ıyılıgınızı versın.
    bende bızım mavı sakal sandım
    gercı bızım tabırı nasıl bırsey oluyorsa
    |
    |
  • Yarbay
    4730 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Peki son bölümün son sahnesinde sizce Saffet araba annesinden geldiği için ittirip mi attı? Yoksa arabayla mı uçtu? Bunu merak ediyorum şimdilerde.
    |
    |
  • Yarbay
    2750 Mesaj
    saffet kendi uçmadı arabayla meralin annesi olduğunu duyunca kızdı ondan sonra deniz kenarına gitti tabi haliyle kızgın ve üzgündü.. ardından aracı çalıştırıp gazladı denize doğru..
    mavi sakal konusuna gelince
    yadigar-açık yeşil
    mavi sakal-koyu yeşil
    aslim:şişman ama elide şişman peki o zaman eli uzun ve kılsız,zarif olan kimin elidir acaba?
    peki giyinmelerini göze alırsak..
    yadigar beyaz giyinmişti
    ali ise yeşildi ama koyu değildi ona yakın
    peki o zaman mavi sakal ise uzun boylu dimi o zaman kapının önünde duranda belli ediyor şişman olsa geniş olurdu ama o geniş değildi camın ortasına kadar bulunduğuna göre o zaman mavi sakal ise kıvırcık saçlı ve uzun boylu olan çocuktur tıpa tıp kendisini hele saçına bakınız!
    saçları uzun ve gürdü dimi..
    ellerine bakın tıpa tıp aynısı ince ve bariz..(bariz-zayıf)
    oranlar;
    kıvırcık-uzun boylu olan çocuk:%95
    ali:%05... ali şişman ve orta boy civarlarında elide mavi sakalın eline benzemiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se_co -- 27 Mayıs 2008; 2:03:46 >
    |
    |

• Binbaşı
    1533 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    497 Mesaj
    Mavi Sakal İki Yol şarkısıyla kendi şöhretinin doruğuna ulaşmış sonraları (o seviyeden) düşüşe geçmiş bir rock grubudur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    451 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: -Mctolga-

yok sarışın şişman bir kız varya mavi sakal o....neden derseniz ... bu sarı tombul kız yadigarı seviyodu yadigarda edayı seviyodu kıskançlık yani.... ayrıyetten son bölümde hep edayı savundu mavi sakal diye biri yok denildiğinde çok kızdı(çünkü bu onun eseriydi) ayrıyetten makasa bakın ellerinde hiç tüy kıl yok buda bayan olma ihtimalini arttırıyor.. başka hususta sınıfta eda konuşma yaptığında yine o yombulu gösteriyodu...bence o kız...

ayrıyetten saffet ve saffetin çetesini tutuyorum...saffet çok iyi biri aslında

+1989
    |
    |

• Binbaşı
    1533 Mesaj
    yarın belli lur..saat 8.30 da fox tvde
    |
    |
  • Çavuş
    90 Mesaj
    Şahsen Yadigâr' ın Mavi Sakal olma olasığı %0.
    |
    |
  • Çavuş
    90 Mesaj
    Biraz önce fragmanını verdi, Saffet'in annesinin odasına giren sizce kim olabilir?
    Saffet olabileceğini düşünüyorum ama..
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Hanginiz kara murat gibi olmuş

BEN
    |
    |
  • Teğmen
    142 Mesaj
    Ekranda verilen ipuçları normalde insanı yanlışa,yanılmışlığa sevketmek için kullanılır ki açıklandığında heyecan ve sürpriz etkisi yaratmak için.Bence mavi sakal müdür yada yardımcısı :)
    |
    |
  • Yarbay
    2757 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: MMX 166

hay allah ıyılıgınızı versın.
    bende bızım mavı sakal sandım
    gercı bızım tabırı nasıl bırsey oluyorsa

Aynen...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Sohbet
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,369
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.