Şimdi Ara

Mavi Jeans'te Deri Mont 210TL + 10tl hediye çeki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
37.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezonda 350TL olan %100 kuzu derisi erkek deri montun fiyatı önce 270e şimdide 210a düşmüş. Ben aldım bir adet. İlgilenenler varsa bakabilir. Kartuş kart çıkartırsanız(ücretsiz) %5 te hediye puan yüklüyorlar karta.

Derimodda yapılan yarı fiyat kampanyasında en ucuz erkek deri mont 350 civarıydı. Erkek olarak zaten deri mont bulmak zor. Bulsan model yok, onuda bulsan çok pahalı

https://secure.mavijeans.com/shoptr/pc-1107-0-deri-ceket.aspx?VariantID=2137&sectionid=86

palladiumda S bedeni mevcut. Sanırım başka mağazasında S kalmamış.

• bu mevsimde dikkatli gezen birisi hem ucuza hem kaliteli montları rahatça bulur. derimoddan sonbahar aylarında mont almıştım 300 civarına (200 tl eskisini getir kampanyası ama eski falan getirmedim) 1-2 hahta önce aynı mont 250 civarıydı.. derimod harici yerlerde kesin fiyat dip yapmıştır adam malını 7-8 ay bekletmektense daha az karla satmaya razı olur..
  • Öyle ama şundan emin olun bu mont belki ufak bi kaç değişiklikle yada aynı haliyle sezonda tekrar 350 civarı olcak. LTB Rodi, Colins Mavi Wrangler felan hep aynı takdiği uyguluyor, takip ediyorum. Bu arada deri modu çok gezdim. Derileri kaliteli olabilir ama giydiğinizde işte bu diyeceğiniz fazla modeli yok. Olanlarda 400 450 civarı (%50 indirimli). Oda olsun olsun şuan 300 350 civarıdır. Bu benim söylediğim ürün mavide en pahalı satılan deri monttu ve üstünüze çok iyi oturuyor.
  • fiyat guzel ancak mont feci cirkin .)
    bir mavi jeans klasigi denebilirdi, fiyat piyasanin 3 kati olsaydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Algenthor -- 12 Mart 2010; 21:55:31 >
  • valla bana gore hıc genc ısı degıl hakım yaka spor bır derı mont olmadıkca derı monta para vermem heralde bu tam 30 35 yaslarına gıder gıbıme geldı 250 300 lıraya en ala kuzu derısınden montu ozel bedenıne gore yaptırabılırsın..
  • Klasik herzaman iyidir. Herzaman giyilir. Spor deri cekete örnek link atabilecek arkadaş varsa onada bakalım. Ayrıca giyildiğinde oldukça şık duruyor. Ama düşük omuzlu göbekli arkadaşlar hiç niyetlenmesin genede. Ozaman çirkin diye tabir edilebilecek bir hal alabilir.
  • mont hoş değil bim in 100 tl olan hatemoğlu deri montları bile bundan daha güzeldi
  • Beğeni kriterlerine bak

Cidden bu montu beğenmeyenlerin giydikleri montları merak etmeye başladım. Millet dieselden felan giyiniyoda benimmi haberim yok

%100 kuzu derisi ve 210tl. Öyle yada böyle sonuçya mavi. Kime gösterdiysem beğendi(zara ve H&M tasarımcısı da dahil). Bu forumda bişeyler var ama beğeni sınırı pek yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metulen

Beğeni kriterlerine bak

Cidden bu montu beğenmeyenlerin giydikleri montları merak etmeye başladım. Millet dieselden felan giyiniyoda benimmi haberim yok

%100 kuzu derisi ve 210tl. Öyle yada böyle sonuçya mavi. Kime gösterdiysem beğendi(zara ve H&M tasarımcısı da dahil). Bu forumda bişeyler var ama beğeni sınırı pek yüksek.

hocam şimdi 2 sene önce derimod dan 375 tlye deri mont aldım.modeli fermuarlı ve kapüşonlu BİLENLER BİLİR insanın üstüne süper oturur.ayrıca 4 defa tamire verdim hiç para almadılar.
    oturup düşünelim 375 tl pahalı mı ?
    hemde korkunc bir para şimdi olsa hayatta almam.
    şimdi senin soylediğine bakalım
    o montu 210 değil (inş abartmıyorumdur)50tl ye almam

• hocam kusura bakma bız senın zevkıne bısey demedık almıssın gule gule kullan bende bı mont eklıcem acaba yorumlar ne olcak merak ettım bana gore hos bı mont..
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruxxx

hocam kusura bakma bız senın zevkıne bısey demedık almıssın gule gule kullan bende bı mont eklıcem acaba yorumlar ne olcak merak ettım bana gore hos bı mont..

aga on numara valla dibim düştü nerde bu mont ne kadar?
  • güzel montmuş ama deri işinde çalışan bir arkadaşım beni deri monttan soğuttu. gerekçesi şu
    deri mont sağlıksız bir giysiymiş
    bir kere nefes almıyormuş ılık havalarda terletirmiş yağmurlu havalarda giyilince ömrü kısalıyormuş deri suyla temas etmemeliymiş.ayrıca derimoddan aldıgınız bi mont parasıyla bir aylık ev kirası ödenebilirmiş vs vs
  • hocam deriline diye aratırsan sıtesınde var 290 lıra ama pesın alcam dersen arayıp 250 ye verırler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prosatarus

fiyat guzel ancak mont feci cirkin .)
    bir mavi jeans klasigi denebilirdi, fiyat piyasanin 3 kati olsaydi

Evet çok çirkin.
    Özellikle o cepler bir müddet sonra sarktımı mont olmaktan çıkar.
  • bimdeki mont bundan güzel hemde ucuz yani kötünün iyisi denebilir

http://forum.donanimhaber.com/m_35203782/tm.htm
  • valla deri mont aldın mı böyle birşey almak lazım, çok güzel duruyor.

quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

quote:

Orijinalden alıntı: faruxxx

hocam kusura bakma bız senın zevkıne bısey demedık almıssın gule gule kullan bende bı mont eklıcem acaba yorumlar ne olcak merak ettım bana gore hos bı mont..

aga on numara valla dibim düştü nerde bu mont ne kadar?

• kalmamıştır ellerinde büyük ihtimalle
    quote:

bershka da gördüm 270ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 13 Mart 2010; 10:23:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

kalmamıştır ellerinde büyük ihtimalle
    quote:

bershka da gördüm 270ytl

O resim ne öyle yahu, yok mu 29 yaşında adama göre mont. 17 yaşındaki gençlere daha çok yakışıyor bu modeller
  • kuzu derisi yağmur yiyince kokar ya bende vardı kokudan ben giyemedim gittim zara dan aldım süper hatta geçem zarada indirim vardı 350 tl mont 175 tl yeni almasam hemen alacaktım takılım çıkan kapşonuda vardı tasarımda 10 numaraydı zara nın suadiye mağazasına gidin derim
  • Derimodda vitrindeki ürünü beğendim indirim varmış diye girdim sordum 700 den 300TL ye düşmüş ama beni kesmedi tabii ki.Acaba 700Tl veren var mıdır diye düşünmeden edemedim.
    Gerçi normal sezonda sormadım ama en fazla 500tl ye satılmış olabilir..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.