DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Mavi Jeans'te Deri Mont 210TL + 10tl hediye çeki
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
53
Cevap
0
Favori
36.846
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Mavi Jeans'te Deri Mont 210TL + 10tl hediye çeki
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 sonraki >>>
Giriş
      1246 Mesaj
      12 Mart 2010 21:41:18
      Sezonda 350TL olan %100 kuzu derisi erkek deri montun fiyatı önce 270e şimdide 210a düşmüş. Ben aldım bir adet. İlgilenenler varsa bakabilir. Kartuş kart çıkartırsanız(ücretsiz) %5 te hediye puan yüklüyorlar karta.

Derimodda yapılan yarı fiyat kampanyasında en ucuz erkek deri mont 350 civarıydı. Erkek olarak zaten deri mont bulmak zor. Bulsan model yok, onuda bulsan çok pahalı

https://secure.mavijean...iantID=2137§ionid=86

palladiumda S bedeni mevcut. Sanırım başka mağazasında S kalmamış.

Elektrik, Elektronik Mühendisi
    • Yarbay
      2865 Mesaj
      12 Mart 2010 21:46:05
      bu mevsimde dikkatli gezen birisi hem ucuza hem kaliteli montları rahatça bulur. derimoddan sonbahar aylarında mont almıştım 300 civarına (200 tl eskisini getir kampanyası ama eski falan getirmedim) 1-2 hahta önce aynı mont 250 civarıydı.. derimod harici yerlerde kesin fiyat dip yapmıştır adam malını 7-8 ay bekletmektense daha az karla satmaya razı olur..

Intel i7 6900K , MSI X99A Godlike , Gskill 4x8GB DDR4 3200mhz CAS 14 , Pny GTX 1080 Hybrid , Intel P3700 2TB NVMe SSD, 16 TB HDD, PC Power
    • Binbaşı
      1246 Mesaj
      12 Mart 2010 21:51:40
      Öyle ama şundan emin olun bu mont belki ufak bi kaç değişiklikle yada aynı haliyle sezonda tekrar 350 civarı olcak. LTB Rodi, Colins Mavi Wrangler felan hep aynı takdiği uyguluyor, takip ediyorum. Bu arada deri modu çok gezdim. Derileri kaliteli olabilir ama giydiğinizde işte bu diyeceğiniz fazla modeli yok. Olanlarda 400 450 civarı (%50 indirimli). Oda olsun olsun şuan 300 350 civarıdır. Bu benim söylediğim ürün mavide en pahalı satılan deri monttu ve üstünüze çok iyi oturuyor.

• Yüzbaşı
      797 Mesaj
      12 Mart 2010 21:54:42
      fiyat guzel ancak mont feci cirkin .)
      bir mavi jeans klasigi denebilirdi, fiyat piyasanin 3 kati olsaydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prosatarus -- 12 Mart 2010; 21:55:31 >

Psn-Steam-Origin ID Algenthor
    • Yüzbaşı
      315 Mesaj
      12 Mart 2010 21:57:44
      valla bana gore hıc genc ısı degıl hakım yaka spor bır derı mont olmadıkca derı monta para vermem heralde bu tam 30 35 yaslarına gıder gıbıme geldı 250 300 lıraya en ala kuzu derısınden montu ozel bedenıne gore yaptırabılırsın..

• Binbaşı
      1246 Mesaj
      12 Mart 2010 22:00:35
      Klasik herzaman iyidir. Herzaman giyilir. Spor deri cekete örnek link atabilecek arkadaş varsa onada bakalım. Ayrıca giyildiğinde oldukça şık duruyor. Ama düşük omuzlu göbekli arkadaşlar hiç niyetlenmesin genede. Ozaman çirkin diye tabir edilebilecek bir hal alabilir.

• Yarbay
      3029 Mesaj
      12 Mart 2010 22:28:26
      mont hoş değil bim in 100 tl olan hatemoğlu deri montları bile bundan daha güzeldi

• Binbaşı
      1246 Mesaj
      12 Mart 2010 22:33:56
      Beğeni kriterlerine bak

Cidden bu montu beğenmeyenlerin giydikleri montları merak etmeye başladım. Millet dieselden felan giyiniyoda benimmi haberim yok

%100 kuzu derisi ve 210tl. Öyle yada böyle sonuçya mavi. Kime gösterdiysem beğendi(zara ve H&M tasarımcısı da dahil). Bu forumda bişeyler var ama beğeni sınırı pek yüksek.

• Yüzbaşı
      576 Mesaj
      12 Mart 2010 22:52:51

quote:

Orijinalden alıntı: metulen

Beğeni kriterlerine bak

Cidden bu montu beğenmeyenlerin giydikleri montları merak etmeye başladım. Millet dieselden felan giyiniyoda benimmi haberim yok

%100 kuzu derisi ve 210tl. Öyle yada böyle sonuçya mavi. Kime gösterdiysem beğendi(zara ve H&M tasarımcısı da dahil). Bu forumda bişeyler var ama beğeni sınırı pek yüksek.

hocam şimdi 2 sene önce derimod dan 375 tlye deri mont aldım.modeli fermuarlı ve kapüşonlu BİLENLER BİLİR insanın üstüne süper oturur.ayrıca 4 defa tamire verdim hiç para almadılar.
      oturup düşünelim 375 tl pahalı mı ?
      hemde korkunc bir para şimdi olsa hayatta almam.
      şimdi senin soylediğine bakalım
      o montu 210 değil (inş abartmıyorumdur)50tl ye almam

xj9 ve grantorino nickli üyelerden uzak durunuz. üstünüze sıçrar.
    • Yüzbaşı
      315 Mesaj
      12 Mart 2010 23:06:18
      hocam kusura bakma bız senın zevkıne bısey demedık almıssın gule gule kullan bende bı mont eklıcem acaba yorumlar ne olcak merak ettım bana gore hos bı mont..

• Teğmen
      232 Mesaj
      12 Mart 2010 23:12:08

quote:

Orijinalden alıntı: faruxxx

hocam kusura bakma bız senın zevkıne bısey demedık almıssın gule gule kullan bende bı mont eklıcem acaba yorumlar ne olcak merak ettım bana gore hos bı mont..

aga on numara valla dibim düştü nerde bu mont ne kadar?

• Yüzbaşı
      576 Mesaj
      12 Mart 2010 23:17:11
      güzel montmuş ama deri işinde çalışan bir arkadaşım beni deri monttan soğuttu. gerekçesi şu
      deri mont sağlıksız bir giysiymiş
      bir kere nefes almıyormuş ılık havalarda terletirmiş yağmurlu havalarda giyilince ömrü kısalıyormuş deri suyla temas etmemeliymiş.ayrıca derimoddan aldıgınız bi mont parasıyla bir aylık ev kirası ödenebilirmiş vs vs

xj9 ve grantorino nickli üyelerden uzak durunuz. üstünüze sıçrar.
    • Yüzbaşı
      315 Mesaj
      12 Mart 2010 23:25:05
      hocam deriline diye aratırsan sıtesınde var 290 lıra ama pesın alcam dersen arayıp 250 ye verırler :D

• Yarbay
      21606 Mesaj
      12 Mart 2010 23:28:28

quote:

Orijinalden alıntı: Prosatarus

fiyat guzel ancak mont feci cirkin .)
      bir mavi jeans klasigi denebilirdi, fiyat piyasanin 3 kati olsaydi

Evet çok çirkin.
      Özellikle o cepler bir müddet sonra sarktımı mont olmaktan çıkar.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...
    • Yarbay
      3029 Mesaj
      12 Mart 2010 23:57:13
      bimdeki mont bundan güzel hemde ucuz yani kötünün iyisi denebilir

http://forum.donanimhaber.com/m_35203782/tm.htm

• Yüzbaşı
      423 Mesaj
      13 Mart 2010 10:06:19
      valla deri mont aldın mı böyle birşey almak lazım, çok güzel duruyor.

quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

Alıntıları Göster

aga on numara valla dibim düştü nerde bu mont ne kadar?

• Yarbay
      2658 Mesaj
      13 Mart 2010 10:20:04
      kalmamıştır ellerinde büyük ihtimalle
      quote:

bershka da gördüm 270ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 13 Mart 2010; 10:23:52 >

• Yarbay
      4173 Mesaj
      13 Mart 2010 11:44:09

quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

kalmamıştır ellerinde büyük ihtimalle

Alıntıları Göster

O resim ne öyle yahu, yok mu 29 yaşında adama göre mont. 17 yaşındaki gençlere daha çok yakışıyor bu modeller

• Yüzbaşı
      446 Mesaj
      13 Mart 2010 12:16:54
      kuzu derisi yağmur yiyince kokar ya bende vardı kokudan ben giyemedim gittim zara dan aldım süper hatta geçem zarada indirim vardı 350 tl mont 175 tl yeni almasam hemen alacaktım takılım çıkan kapşonuda vardı tasarımda 10 numaraydı zara nın suadiye mağazasına gidin derim

sunucum
    • Binbaşı
      1842 Mesaj
      13 Mart 2010 14:04:53
      Derimodda vitrindeki ürünü beğendim indirim varmış diye girdim sordum 700 den 300TL ye düşmüş ama beni kesmedi tabii ki.Acaba 700Tl veren var mıdır diye düşünmeden edemedim.
      Gerçi normal sezonda sormadım ama en fazla 500tl ye satılmış olabilir..

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.