Şimdi Ara

Mavi'den 150 TL Alışverişe Yapı Kredi Play Karta 50 TL Puan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mavi'den 150 TL Alışverişe Yapı Kredi Play Karta 50 TL Puan

1-30 Kasım 2017 tarihleri arasında Mavi mağazalarındaki Yapı Kredi POS’larından veya mavi.com internet adresinden Yapı Kredi Play kredi kartıyla tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin alışverişlere 50 TL puan hediye edilecektir. Kampanyaya katılmak için iOS veya Android işletim sistemli cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmeli ve uygulamanın “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanya müşteri bazında geçerli olup bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL puan kazanabilir. Kampanyadan kazanılan puanlar açık statülü Yapı Kredi Play kredi kartlarına 7 Aralık 2017 tarihine kadar, en az 1 adet kullanıma açık Yapı Kredi Play kredi kartı olması halinde yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 18 Aralık 2017’dir. Kullanılmayan puanlar 19 Aralık 2017 tarihi itibariyle geri alınacaktır. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ile Mavi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

• 200/40 indirim kodu için pm atın yardımcı olabilirim.
  • Site aşırı yavaş nedense, giremedim iki gündür.
  • Mavi.com.tr de chip para kullanabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.