Şimdi Ara

Mavi Balina oynayarak intihar eden genç sayısı giderek artıyor (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
13.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mavi Balina oynayarak intihar eden genç sayısı giderek artıyor
  • Eğer iyi bir aile eğitimi aldıysa bu tarz şeyler çocukları kesinlikle intihara yönlendirmez. Çocukluğumda sürüyle oyuncak tabancam oldu ve teenager'lığımda devamlı vurdulu kırdılı, aksiyon karate filmi seyrettim. Uzun yıllardır FPS veya TPS oynamaktan büyük zevk alırım ama nedense hiç intihara meyilli olmadım veya bu izlediklerimden ve oynadıklarımdan dolayı kavgacı pislik bir tip olmadım. Kısacası EĞİTİM EĞİTİM EĞİTİM. Ailelere çok iş düşüyor. Ama Türkiye'deki aile profillerine bakınca işimiz çoook zooor...

• Bu herifler konsept değiştirse ve intahar yerine, başkalarına zarar verme,öldürmeye dayalı bir sisteme geçseler muhtemelen bu da başarılı olacaktır. Sıkıntı büyük...
  • Kralllllll

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçmalık,gündem oluşturmak,değiştirmek ya da ne bileyim zırvalık..

• hayır anlamadığım halka filmindeki gibi 7 gün sonra mı yoksa hemen mi oluyor. hem kimsenin haberi yokken bu kadar konuşulduktan sonra merak edip daha çok kişi oynayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar NERVE filminin bunla benzer olduğunu söylüyorlar az önce izledim bir benzerlik göremedim açıkçası.Mavi balinada görevi adminler veriyor Nerve'de izleyiciler.Ayriyeten Nerve Mavi balinadan ziyade Pokemon GO ya benziyor.Oraya buraya gidip görev yapmaları gibi.Ama yinede güzel film
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.