Şimdi Ara

mav gmd istiyordum yokmuş arka kapağını mavi alsam uyarmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıl gider beyler varmı böyle kullanan ss atabilecek?

• Mavi gmd kullanıyorum flipcover ı beyaz aldım değişik durdu fena değil yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: iade

Mavi gmd kullanıyorum flipcover ı beyaz aldım değişik durdu fena değil yani

Hocam flipcover nasıl birşey çözemedm ya?deri cüzdanlı kapakmı alsam flipcovermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muract26

quote:

Hocam flipcover nasıl birşey çözemedm ya?deri cüzdanlı kapakmı alsam flipcovermi?

Flipcoverda telefonun arka kapağını çıkartıp takıyorsun flipcover'ı fakat diğer kılıfları (cüzdanlı olan vs.) kapağın üstüne takıyorsun normal kılıf gibi. Flip coverın avantajı ince olması telefonun diğer türün avantajı ise bir nebze daha iyi koruyor ama ergonomi açısından flipcover bence

• quote:

quote:

quote:

Flipcoverda telefonun arka kapağını çıkartıp takıyorsun flipcover'ı fakat diğer kılıfları (cüzdanlı olan vs.) kapağın üstüne takıyorsun normal kılıf gibi. Flip coverın avantajı ince olması telefonun diğer türün avantajı ise bir nebze daha iyi koruyor ama ergonomi açısından flipcover bence

telefonu beyazmı siyahmı alayım flipcoveri her halükarda siyah alacağım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

telefonu beyazmı siyahmı alayım flipcoveri her halükarda siyah alacağım.

O zevkine kalmış yalnız siyahın arka kapağı mat beyazınki parlak kaygan şekilde. Flipcoverın beyaz olanı kaygan ama siyahı bilmiyorum orijinalini. Piyasada bir sürü çakma flipcover var dikkat et orijinalin arkasında general mobile logosu DTS logosu oluyor çakmada discovey yazıyor. Çakmasında kameranın yanında 8.0MP yazıyor orijinalde 8.0 megapixels.

http://www.hepsiburada.com/liste/case-4u-general-mobile-discovery-flip-cover-beyaz/productDetails.aspx?productId=telkilc4ugmdflb&categoryId=16102&navq=categoryid%3d16102%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3dtelkilc4ugmdflb%26fh_lister_pos%3d6%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f217722%253e%257bgeneral20mobile%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371967%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371967_16102%257d%26fh_refview%3dlister

Mesela bu linkteki çakma olandan Ben de 4 gün önce hepsiburadadan aldım ben alırken siyahın resmi çakma olandan beyazınki orijinaldi beyaz sipariş verdim onun için ertesi gün link silinmiş yerine çakma olan resimli link koyulmus benimki Allahtan orijinal geldi bugun

Yazım hataları için kusura bakma iyi günler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.