Şimdi Ara

Mause sağ tuş gecikmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
6.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarımda mause ile masaüstüne sağ tıkladığımda gelen pencere, normalin üstünde 5,6 sanyie geç geliyor.Ayrıca kalsörlere sağ tıkladığımda yada bir dosya için deL / shift+ deL Yaptığımda aynı durum söz konusu.

Geri dönüşüm kutusunu boşaltmak için neredeyse 15 saniye bekliyorum.Bir dosyaya tıklayıp alt+enter yaptığımda bile 15 saniye sonra özellikler penceresi açılıyor.

Daha 2 gün önce böyle bir sorunum yoktu. Bunun nedenini bilen,bana yardımcı olabilecek birisi varmı ??

Bilgisayarın özellikleri 2gb ram 512 ekran kartı 3.2 pentium 4 işlemci.

(forumda arama yaptım ama çözüm bulamadım)
    (casus yazılım vs. tarattım temiz çıktı)

• vista mı kullanıyorsun? birde sistemini 3 gün önceye geri yükle.
  • vista değil xp media center edition geri yüklemye girdim 15 ağustosa filan geri yükleyebiliyorum ama 7 agustostayız öylede bir gariplik var anlamadım gitti. Yinede geri yükledim hem ileriye hem geriye başarısız oldu.
  • Arakdaşlar yokmu bir önerisi olan yardım bekliyorum
  • İşlemci ısısını kontrol et. Cpu'dan da kaynaklanabiliyor.
  • Malesef oda değil :( ilk açtığımda da böyleydi
  • masaüstünde iken klavyeden sağ CTRL ile WİN arasında kalan tuşa bas sonucu söyle
  • aynısı oluyor 7sanyiye sonra açılıyor :(
  • görev yöneticisinden çalışan işlem sayısına cpu -bellek kullanımına bak, anormallik varmı aşırı işlemci yada bellek kullanımı bir virüs veya trojen habercisi olabilir....
  • Herşey normal gözüküyor hiç anormal bi kasma yada zorlanma yok. Sağ tuşla yaptığım her hareket gecikmeli oluryor oyunda yada internette sorun yok orda gayet düzgün çalışıyor ama dosya silerken media playera şarkı eklerken dosya silerken delete basınca vb. gibi şeylerde en az 12 13snye bekliyorum..
  • pc format attıktan sonra pc jet gibi oluyor ama kullandıkça bnm masaüstüne virsler trojanlar sağ tıkı bile geç açmasına neden oluyor. Bnm görüşüm virüs yada trojan
  • ne ille taratabilirm tavsiyeniz varmı ?Kaspersky kullanıyorum o bir kaç birşey buldu ama bunula ilgili değil sanırım
  • bndede geç açılıyor Kaspersky kurdum ve geç gelmeye bşladı tamamen virüs programından benim.) etkisiz hale getirince füze gibi açlıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.