Şimdi Ara

maus durmadan uzaklaşıyo sınırsız yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar cafede gördüm program yüklemişler tekerleği döndürdükce adam uzaklaşıyo bu programı bilen biri yardım edebilirmi ? ''HELP ME PLS! '' TNX

• free bottan kaynaklanıyo diğe biliyorum bizim kafelerde de oluyor
  • BOT falan değil normal sroyu açtığımda durmadan uzaklaşıyo mause un topu
  • AHahahhahhaa koptum dene bilir ne programı dayı ;) Mausenin topu zaten uzak-yazkın, git-gel, çek-bırak, indir-getir, MeD-CeziR ;) Yapıyor bende program falan yok ama bendede oluyor, gayet de normal bir durum.
  • o zaman sende bi anormallik var galiba yada tam okumuyosun ne yazdıklarımı oku (İKRA) sonra cevap ver
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxmurat41xx

o zaman sende bi anormallik var galiba yada tam okumuyosun ne yazdıklarımı oku (İKRA) sonra cevap ver

Sen yazdığımdan anlamıyorsan sana ne diyebilirimki ?

Mause topunun PC üstünde her şeye katkısı var neredeyse oyunda ise adamı uzaklaştırıp geri yakınlaştırabiliyor...
  • tamam karders sen haklısın 1 2 3 hepimiz MaLız!

Anlamamakta ısrarlı bi arkadas ;
    -Ben diyorumki mause un topu interney cafede ki SRO da SINIRsız uzaklaşıyor diyorum.
    -ARKADAŞ =her PC de oluyo falan diyo
  • Google hoca ya yazacağınız sihirli kelime "zoomhack" ve "multiclient"
    Maalesef link veremiyorum.
    Zira bu ikisi yasal olsa da bunların bulunduğu sitelerde genelde illegal içerik de var.
  • SOFTMOND DİYE BİŞEY VAR ONLA OLUYo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nømad

Google hoca ya yazacağınız sihirli kelime "zoomhack" ve "multiclient"
    Maalesef link veremiyorum.
    Zira bu ikisi yasal olsa da bunların bulunduğu sitelerde genelde illegal içerik de var.

master'imin söyledigi sey dogru!....

free bot vea zoomhack tahminim
  • hmmmm makara olur aslında ama adamı göremekte zorlanabilirsin
  • sro_client içinde whell ile ilgili bir kısım var. oda util_option.ddj gibi bir yeri gösteriyordu. ben uğraştım biraz ama çözemedim. sanırım celerm in konu hakkında bilgisi vardır. 0x33 botta bu özellikler varmış galiba. eskiden srobotta da varmış dediler.
  • olabilirde bunun sroyla ne ilgisi war
  • dosyayı koyardım ama Yassah
  • Evet softmodla oluyor ayrıca bu softmod la vs oyuna gırerken dc yemıyosunuz bir sürü özellıgı var
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.