Şimdi Ara

Matrix ve Yüzüklerin Efendisi Sıkıcı mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu iki filmin bazı filmlerinin yarısını filan izledim.Pek ne olduğunu bilmiyorum.Önerir misiniz ?

• yüzüklerin efendisinin ilk filmi sıkıcı gelebilir ama 2 ve 3 süperdir matrix ise sıkıcı değil
  • Tam dayaklık
  • Biri gelir godfather şukadar dakika izlemeye değermi, biri gelir yüzüklerin efendisini yarısına kadar izledim sıkıcımı...Abi trollüyormusunuz napıyorsunuz valla anlamadım
  • yüzük kardeşliği için serinin diğer filmlerine nazaran sıkıcı diyeni de bi bu forumda gördüm he. serinin en iyi filmidir, gözün kapalı izleyebilirsin.

matrix de ise, sadece ilkini izlemen kafi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylor -- 16 Mart 2013; 2:23:51 >
  • Güzel ve artık efsaneleşmiş filmler ama şöyle bir yanılgı var insanların çoğu beğeniyor diye de izlemek zorunda değilsin. O tarzı sevmiyor olabilirsin. Zorla film izleyen adamlar gördüm ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saralonde

Güzel ve artık efsaneleşmiş filmler ama şöyle bir yanılgı var insanların çoğu beğeniyor diye de izlemek zorunda değilsin. O tarzı sevmiyor olabilirsin. Zorla film izleyen adamlar gördüm ben

Zorla film izlemekten kasıt başyapıtlardan mahrum kalmak istemiyorlardır herhalde İnsan eksik hisseder kendini
  • matrix güzel
  • İkiside cok guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıkıcı olduğunu düşünüp izleyeceksen hiç izleme
  • hayır
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylor

yüzük kardeşliği için serinin diğer filmlerine nazaran sıkıcı diyeni de bi bu forumda gördüm he. serinin en iyi filmidir, gözün kapalı izleyebilirsin.

hayalimizdemi canlandıracağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

quote:

Orijinalden alıntı: tylor

yüzük kardeşliği için serinin diğer filmlerine nazaran sıkıcı diyeni de bi bu forumda gördüm he. serinin en iyi filmidir, gözün kapalı izleyebilirsin.

hayalimizdemi canlandıracağız

Matrix ve Yüzüklerin Efendisi Sıkıcı mı ?

• yahu ben anlam veremiyorum bu filmleri 2013 yılına kadar nasıl izlemediniz ? hadi internetiniz yoktu tv'de bile defalarca gösterildi o zamanda mı izlemediniz ?
    çok şaşırıyorum böyle filmleri hiç izlemeyenlere
  • Matrix çok güzeldir yüzüklerin efendisi sıkıcı
  • Yüzüklerin Efendisi çok güzeldir hele ki 2 ve 3 daha bir sürükleyicidir.
  • yüzüklerin efendisine sıkıcı diyen var
  • Tövbe de...

Bu arada matrix'i sakın kafa ile izle yoksa anlamaya bilirsin. Çünkü Matrıx'de ağır bir felsefi konu işleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlhanUşağı -- 17 Mart 2013; 18:39:25 >
  • İkiside güzel film
  • Matrixşn ilk filmini izledim güzeldi ama Yüzükler Efendisini izlemedim
    Fantastik filmleri fazla sevmem sıkılırım diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.