Şimdi Ara

Matrix dünyanın en iyi filmidir (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
2
Favori
21.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Animatrix i de izleyin. Ben Matrix i kaç kere izledim hatırlamıyorum. Animatrix i izleyince anladım Matrix'i 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu düşünce yapısına bir de "sadece rock müzik dinlerim... hatta rock müziği öyle bir sahiplenirim ki övündüğüm rock kültürünü ben yaratmış gibi gezerim... başka müzik dinlerken suda eriyen şeker gibi eriyip diğer insanları da yerin dibine sokarım" tavrı eklenirse bir çok kişi ile bağdaştırılabilir...
  • aslında severim ama :D çok saçma bence çünkü eskidir. tekrar izleyin ,,,dünyayı kurtaran adam gibi gelecektir.
  • Film ciktiginda 6 yaşımdaydım en çok etkilendiğim yer ve aklımda kalan neo ve trinityin asansör sahnesiydi ☺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flim cıktığında liseliler daha piyasada yoktu zaten, neyseki en güzel yılları bizler yaşamışız.
  • hala filmi kavga aksiyon filmi sanan var hemen iq testine gidin
  • Fayt qılap en iyi film diyenleri toplu bloklama konusu xd

• Fight Club dünyanın en iyi filmidir ama bana göre.

• Uçmuş bunlar
  • Çagırdılar geldik

• Arkadaş ciddi olarak söylüyorum filmde felsefeden, geleceğin temellerine kadar herşey var... İnsana hayatı sorgulatıyor. 27 yaşındayım hala sorgularım. Kutsal kitabımızda zaten dünyanın bir hayal, bir oyun yeri gibi bir benzetmeler var. Ama anlamanız gereken şey benim ürettiğim bir teoriye göre ajan simith iyi tarafta :) Ayrıca filmde çok fazla masonik ve yahudilere hitap eden şeyler var. Filmde bahsedilenler aslında oluyor yavaş yavaş..
  • demircibu kullanıcısına yanıt
    Biz Smithçiyiz bi kere Smith daha akıllıca konuşuyor.
  • Bu konuda gördükten sonra 3 lemeyi tekrar izledim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mükemmel film tavsiyeleri

teşekkür ederim arkadaşlar

eve gidince ilk işim "cloud atlas"'ı izlemek olacak😄

• kusura bakma ama değildir...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geralt.Of.Rivia

Yüzüklerin efendisine dil uzatanlar insan değildir.

Yuzuklerin efendisi sacmasapan ergen cocuk filmi gozumde. Savunanlari ciddiye bile almam

• quote:

Orijinalden alıntı: Burock Holmes

Ben de bu video ile eksik kısımları tamamladığımı sanmıştım ancak bu videonun altındaki ''portgas d. ace'' adlı arkadaşın tüm yorumlarını okumanı tavsiye ederim.Bak bir cümlesini yazayım:

''Neo'nun gözleri kör olduğunda Smith'i görebilmesinin sebebi; güçlerinin gelişmesi değil, gerçek dünya sandıkları dünyanın da aslında matrix gibi bir yazılımdan ibaret olmasıdır ve Neo'nun bunu idrak etmesidir. Aynı şekilde ahtapotları da mermileri durduğu gibi elini kaldırarak durdurduğu sahnede de bu açıkça gösterilmiştir.
    Anlayacağınız Zion'un bulunduğu dünya, yani Morpheus ve arkadaşlarının gerçek dünya sandıkları yer matrix in bir parçasıdır.''
    Evet yorumları da okudum tabi kii

• quote:

Orijinalden alıntı: sky_35

Arkadaş ciddi olarak söylüyorum filmde felsefeden, geleceğin temellerine kadar herşey var... İnsana hayatı sorgulatıyor. 27 yaşındayım hala sorgularım. Kutsal kitabımızda zaten dünyanın bir hayal, bir oyun yeri gibi bir benzetmeler var. Ama anlamanız gereken şey benim ürettiğim bir teoriye göre ajan simith iyi tarafta :) Ayrıca filmde çok fazla masonik ve yahudilere hitap eden şeyler var. Filmde bahsedilenler aslında oluyor yavaş yavaş..

Film senaristleri zaten yahudi ashkenazi olduklarindan yahudi icerikler fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

Hocam yaş kaç senin?
    n'oldu ki, nüfusuna mı alacaksın?
  • Goat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel Embiid -- 13 Aralık 2018; 10:8:0 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.