Şimdi Ara

MATLAB dan anlayan birini arıyorum!.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar, her hafta verilen MATLAB ödevlerim için, programdan iyi anlayan birini arıyorum..

*yardımlarınızın karşılıgını alırsınız

msnden görüşelim;
    pg13c[ed]hotmail.com

• ÖDEVLERİN NASIL MATLABTAN İYİ ANLIYORUM AMA BENİM KARIM NE OLACAK İYİ BİR KARI VARSA HER HAFTA YOLLA BANA AYNI GÜN SANA GERFİ YOLLAYIM ÖDEVLERİNİN ÇÖZÜMLERİNİ AMA KARIM NE KUSURA BAKMA
  • tamam kardeşim gel msn e görüşelim!
  • beni msn ile ugrastırma yaz buraya işte istemiyorsan ödevini ve kaznclarımı mailim at ben bakarım bgun yarın ok?
  • bilader burası forumdan çok ticarethane oldu galba gönüllü diilsen ne işin var burda astral32???
  • yaw ne ilginç diyaloglar var

@PG 13 hocam ödevlerini buraya koyarsan uğraşmaya çalışırız matlab bendede var bazı karışık hesaplar için kullanıyorum.ayrıca bir arkadaşım similasyon için kullanıyor.sen buraya koyarsan ben şahsen uğraşırım ve sana faydalı olmaya çalışırken bizde bişeyler öğreniriz belki.ticari bir kaygımda yok
  • evet işte olay budur!
    çok saol SteeL, bu haftaki ödevi hallettim, önümüzdeki hafta çarşamba gününe yapılacak ödevi buraya eklerim yarın.

tekrar teşekkürler, görüşmek üzere
  • rica ederim PG13 paylaşım ve yardımlaşma için burdayız.bu haftaki ödevini halletmiş olmana sevindim yarın diğer ödevini bekliyorum kolay gelsin
  • kendiniz yapın çokta umrumdaydı.ne yardımından bahsediyosunuz ya ben adamın ödevini yapmak içinmi ögreniyorum.4 sene okul okuyun ya gel yardımlasalım deyip 30 sene bedava calısın hanginiz bedava iş yapıyorsunuz.neymiş subu kardesim made3m bu kadar gönüllü vardı adama niye cevap vermediniz.yapın da görek
  • yaw hoca madem 4 sene fakülte okudun ne arıyon forumda git piyasada para kazan.ayrıca yardımlaşmak için sen den izin mi alıcaz?burda ki postları anı anına takip de edemeyiz ben gördüğüm anda cevap yazdım(niye cevap verilmedi demişsinde)...
    sen bu işi parayla yapıcaksan onada sözüm yok ama niye burda bu postu atıyosun onu anlamadım.işte yukarıda bahsi geçmiş PG13 le anlaşamamışsın.

quote:

Orjinalden alıntı: astral32

kendiniz yapın çokta umrumdaydı.ne yardımından bahsediyosunuz ya ben adamın ödevini yapmak içinmi ögreniyorum.4 sene okul okuyun ya gel yardımlasalım deyip 30 sene bedava calısın hanginiz bedava iş yapıyorsunuz.neymiş subu kardesim made3m bu kadar gönüllü vardı adama niye cevap vermediniz.yapın da görek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.