Şimdi Ara

Matematikten 10 net için tavsiyeler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam ben tyt 2019 matematik kısmından 5 net yapmış biriyim bana 10 net gerekiyor şunu şunu yaparsan garanti 10 net gelir diyeceğiniz konu ve kaynak tavsiyesine ihtiyacım var tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam başlangıç için antrenmanlar ile matematik kitabını çok öneriyorlar bakabilirsiniz set halinde sanırsam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler hocam başka tavsiyesi olan yazabilir.

• Takip

• Okuma yazmayı bilmen yeterli hocam 10 net için. Bir de azıcık kafanın çalışması gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilalgoregen

Okuma yazmayı bilmen yeterli hocam 10 net için. Bir de azıcık kafanın çalışması gerekiyor.
    Hocam sınav anında daha dikkatli çözeceğim inşallah dediginiz gibi olur.Ama sanki yapamayacakmışım gibi geliyor sadece deneme çözsem olur mu acaba?

• telsizanteni kullanıcısına yanıt
    Elbette hocam. Gözünüzde büyütmeyin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilalgoregen

Elbette hocam. Gözünüzde büyütmeyin lütfen.
    Hocam 10 net eski sınav soruları olsa dediğiniz gibi çok kolaydıda bu yeni nesil sorularla beraber daha zor hale geldi sorular uzun olduğu için korkuyoruz sorulardan sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: RunoaD

Hocam 10 net eski sınav soruları olsa dediğiniz gibi çok kolaydıda bu yeni nesil sorularla beraber daha zor hale geldi sorular uzun olduğu için korkuyoruz sorulardan sanırım

Alıntıları Göster
    Aynen hocam aslında 10 net gercekten yapılabilir bence bizim yapmamız gereken deneme alıp bazı soru kalıplarını ogrenmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: telsizanteni

Aynen hocam aslında 10 net gercekten yapılabilir bence bizim yapmamız gereken deneme alıp bazı soru kalıplarını ogrenmek.

Alıntıları Göster
    Hocam konu anlatımı dinlemiycekmisiniz soru bankası çözmiycekmisiniz? Bunları yapmadan deneme çözülmezki benim hedefimde 10 15 net falan

• quote:

Hocam konu anlatımı dinlemiycekmisiniz soru bankası çözmiycekmisiniz? Bunları yapmadan deneme çözülmezki benim hedefimde 10 15 net falan

Alıntıları Göster
    Hocam bende ne yapacağımı şaşırdım doğrusu şimdiki soru kalıpları şekilli bildiğiniz gibi sanki konuyu öğrendiğimde onları yapamayacakmisim soruyu anlayamayacak misim gibi geliyor.Hakkimizda hayırlısı..

• quote:

Hocam bende ne yapacağımı şaşırdım doğrusu şimdiki soru kalıpları şekilli bildiğiniz gibi sanki konuyu öğrendiğimde onları yapamayacakmisim soruyu anlayamayacak misim gibi geliyor.Hakkimizda hayırlısı..

Alıntıları Göster
    Hocam vallahi hangimiz şaşırmadıkki bu sınav senesi stresi ne kadar lanet bişeymiş 18 senelik hayatımın en zor senesini yaşıyorum hedefim Polislik olduğu halde Allah hepimizin yardımcısı olsun

• quote:

Hocam vallahi hangimiz şaşırmadıkki bu sınav senesi stresi ne kadar lanet bişeymiş 18 senelik hayatımın en zor senesini yaşıyorum hedefim Polislik olduğu halde Allah hepimizin yardımcısı olsun

Alıntıları Göster
    Öyle hocam benimde hedefim astsubaylık inşallah olursa editlerim

• Turlqma taktiği yaparsan olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Öyle hocam benimde hedefim astsubaylık inşallah olursa editlerim

Alıntıları Göster
    Anladım hocam türkçe ve sosyaliniz ne alemde kaç netlerdesiniz

• quote:

Anladım hocam türkçe ve sosyaliniz ne alemde kaç netlerdesiniz

Alıntıları Göster
    Hocam şöyle söyliyeyim ben msü sınavından 27 net civarı bir türkçe yapmıştım 7-8 sosyal yapmistim ama benim hayalim askerlik olduğundan dolayı msü 'yu kazanamayınca tyt yı pek umursamadım tr 20 sos 6 geldi ama bu sefer tr 25-30 arası sosyali 10 yapmayi dusunuyorum.
    Daha denemeye girmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telsizanteni -- 5 Aralık 2019; 13:59:34 >
  • quote:

Hocam şöyle söyliyeyim ben msü sınavından 27 net civarı bir türkçe yapmıştım 7-8 sosyal yapmistim ama benim hayalim askerlik olduğundan dolayı msü 'yu kazanamayınca tyt yı pek umursamadım tr 20 sos 6 geldi ama bu sefer tr 25-30 arası sosyali 10 yapmayi dusunuyorum.
    Daha denemeye girmedim.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam 27 net için neler yapmıştınız geçen sene Türkçede
  • quote:

Anladım hocam 27 net için neler yapmıştınız geçen sene Türkçede

Alıntıları Göster
    Hocam bu sene msü soruları gerçekten basitti yaptığım tek şey günde 1 test paragraf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telsizanteni -- 5 Aralık 2019; 14:42:48 >
  • quote:

Hocam bu sene msü soruları gerçekten basitti yaptığım tek şey günde 1 test paragraf.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam dil bilgisi falan yapmadanmı 27 net yaptınız
  • quote:

Anladım hocam dil bilgisi falan yapmadanmı 27 net yaptınız

Alıntıları Göster
    Hocam yaptıysam 1-2 tane yazım kuralı noktalama yapmisimdir onlarda yanlış olabilir
    29-5

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.