Şimdi Ara

Matematikte bitirdiğim konular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Matematikte bitirdiğim konular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bunu bana atar mıusın
  • lnsurgent kullanıcısına yanıt
    Boş halini mi hocam

• Bilgi sarmal nasıl hocam

• BERKYABGU kullanıcısına yanıt
    11. sınıftayken temel lisedeki yaklaşık 15 yıllık bir matematik öğretmeni ygs matematik adına size iki kaynak öneriyorum yayındenizi bilgi sarmal ve karekök dedi.
  • Hocam öyle bizimkiler de 17 23 yıllık bir halttan anladıkları yok. Hoca iyiyse apotemi falan önermedi mi

• Bunun boş pdf falan varsa bana da atar mısın
    Matematik hocam çok iyi kaynak dedi. Sınava 1 ay kala çöz bitir dedi. Öyle yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithrandir. -- 7 Ekim 2017; 20:48:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

Boş halini mi hocam

evet
  • Kitap çözümsüz mü

• Çözümsüz diye biliyorum. @White Death bana öğretmenim verdi. Boş bir tane daha alırım da pdf nasıl yapabilirim ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithrandir. -- 7 Ekim 2017; 20:52:36 >
  • konuları yukarıdan aşağıya o kağıtta yazılan sırayla bitirmek doğru mu sizce

• diyatlov kullanıcısına yanıt
    Bi kaynaktan bakıp yazmıştır hocam. Her kaynakta konuların yeri değişik. Bazısı çarpanlara ayırmayı oran orantıdan sonra vermiş bazısı köklü sayılardan filan sonra. Kesin olarak bu doğrudur diyemeyiz bence

Dediğim hoca bizim ilçede meşhur birisiydi okuldan sonra akşamları özel ders falan da veriyordu bazen başka okullardaki öğrencilere, sağlam hocaydı bence. Ayrıca biraz önce aklıma geldi Bilgi Sarmal YGS Matı bir arkadaş çözüyordu bazı sorularının çok çirkef olduğunu falan söylüyordu problemlerde bir tane hatalı soru bulduğunu hatırlıyorum hocaya onaylatmıştı hoca bence soru hatalı demişti. Hafıza fırtınası yapmak show
    Edit: Dediğim arkadaş 3-4-5, karekök falan da çözüyordu bu konudaki sözüne itimat edilebilir fakat o kitapta ilerlemişti dandik kitap olsa devam etmeyebilirdi. Beyin fırtınası yapmak show
  • hamitsevergebey kullanıcısına yanıt
    Hocam benim öğretmenlerde kendilerini ilin en iyi öğretmenleri olarak görüyor özel dersten de bir güzel kırıyor parayı. Artık bu hocaların tecrübe olaylarına temkinliyim.

Bende karekökü bitirdim endemiğe geçtim madem kaliteli kitap çözelim onu da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Aman hocam 3 kaynak bitirmek ciddi emek ister sakın lys'yi boşlamayın
  • hamitsevergebey kullanıcısına yanıt
    Benim 9 10 sıkıntılıydı eksikleri kapatmak için okyanus birey b çözdüm sonra karekök

Şimdi de palme lys başladım çalışıyoruz öyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seneye yetişir hocam
  • Dalga mu geçiyorsun

Yayın denizini çözmeyeceğim bir de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithrandir. -- 7 Ekim 2017; 22:14:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

Dalga mu geçiyorsun

Yayın denizini çözmeyeceğim bir de

Durumun çok kötü değilse bu kadar ygs mat çözmen akıl işi değil. Sadece karekök ygsyi + 345in son testlerini çözsen bile fazla fazla yeter. Kalan zamanını lys ve denemeye ayırmalısın.

Edit: Ayrıca 345in ilk testleri gerçekten sana hiçbir şey katmaz. Tekrar diyorum eğer çok kötü durumda değilsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litation -- 7 Ekim 2017; 22:15:58 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.