Şimdi Ara

Matematik ve Geometriye sıfırdan başlıcam 1 yılda bitirebılırmıyım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
3.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 senede 35+ net çok rahat yaparsın önce antrenmanlarla mat1i bitir ardından fem simetri yi çöz çözümlü bir soru bankası ile birlikte. Son olarakta fem konu özetli ve karekökü bitir. Full yapmaman için hiç bir sebep olmaz ama hiç bir soruyu atlama çözdüğün tüm soruların mantığını öğren yapamadığın sorulara 1 ay sonra baktığında yapabilecek gibi öğren

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abartmayin ya 1 yilda sifirdan tum dersler biter.
    Bak ben o simetrimiymis bilmemneymis yazdan once calisiyordum hicbirsey katmadi o tur kitaplarla ugrasirsan zamanina yazik.

Direk Behzat Hocadan basla ben oradan dinledikten sonra öğrendim dedim.
    Tamam temel ister ama hakkiyla ogrenirsin ogrenene kadr dinle basit ve anlasilir anlatıyor zaten en zor soruyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 7 Ocak 2014; 12:37:04 >
  • ama 4 yıllık müfretadı 1 yıla sıgdırıyorsun ?
  • hadi123 kullanıcısına yanıt
    gunluk kaç saat çalısmaya başlıyım
  • Mactavish- M kullanıcısına yanıt
    kardeş ne yaptın sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBrooks

kardeş ne yaptın sen

?

fazla abarttın 1 yılda butun dersler sıfırlanmaz
  • quote:

fazla abarttın 1 yılda butun dersler sıfırlanmaz

Herkesin kapasitesi farkli.

yani
  • quote:

Arkadaşlar ben lise 4 geçtım bu sene işin ciddiyetini farkına vardım o yüzden mat ve geo sıfırdan başlıcam temelim hiç yok tavsiyeleriniz nelerdir ? hangı yayınları kullanmalıyım ? günde kaç saat ders çalısmayım ?

eylülde acmisin konuyu ne kadar ilerleme kaydettin bnmde mat geo kotu ama 11. snfm yaryilda baslicam var mi tavsiyeniz

• hiç kasmadım okul derslerı perfonmanslar falan :S
  • quote:

ama 4 yıllık müfretadı 1 yıla sıgdırıyorsun ?

Böyle düşünüyorsun, 4 yıl çalışmadın mi peki.

• 3 yıl yattım çok pişmanım
  • YUKARI
  • Antrenmanlarla matemaiği tavsiye ederim .Ben kullanıyorum
  • yukarıııı
  • upppppppp
  • Biter kardeşim rahat biter, hiç temelin yoksa 3 ayda ygs+lys matematik biter. Temelin fena değilse 1,5 ayda biter sağlam bir çalışmayla. Ben daha zorunu deniyorum sıfır temel, lise biteli 5 sene olmuş. 2 ayda tüm ygs konuları, 3 ayda tüm lys konularını bitirip giricem sınava
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darcyn

Biter kardeşim rahat biter, hiç temelin yoksa 3 ayda ygs+lys matematik biter. Temelin fena değilse 1,5 ayda biter sağlam bir çalışmayla. Ben daha zorunu deniyorum sıfır temel, lise biteli 5 sene olmuş. 2 ayda tüm ygs konuları, 3 ayda tüm lys konularını bitirip giricem sınava

1,5 ay

• quote:

Orijinalden alıntı: Consciousness

quote:

Orijinalden alıntı: Darcyn

Biter kardeşim rahat biter, hiç temelin yoksa 3 ayda ygs+lys matematik biter. Temelin fena değilse 1,5 ayda biter sağlam bir çalışmayla. Ben daha zorunu deniyorum sıfır temel, lise biteli 5 sene olmuş. 2 ayda tüm ygs konuları, 3 ayda tüm lys konularını bitirip giricem sınava

1,5 ay

10 günde 900 sayfalık mat 1 kitabını komple bitirdim desem? Tek bir soruyu, konuyu bile atlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darcyn -- 18 Şubat 2014; 11:16:39 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.