Şimdi Ara

Matematik TYT Deneme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 55 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • reoxyy (6 mesaj) igotajetblkheart (2 mesaj) taveuni (1 mesaj) altankorayb (1 mesaj) frkn_clk (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (4 mesaj) (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş

TYT de matematik hariç üç aşağı beş yukarı olmak istediğim konumdayım.

Şu saatten sonra da matematik netlerimi arttırmak istiyorum.

Genel olarak 5 ila 15 arası net yapıyorum. Süre yetmediğinde onun altında sürem yeterse veya matematikle başladığım denemelerde 15 civarı oluyor. ( En fazla 20 gördüm )

Bir tane soru bankasını bile tamamen bitirmişliğim yoktur ama problemler öncesi konuların sorularını çözdüm ama ebob ekok kısımlarını ve bazı detay soru kalıplarını unuttum. Problemlere yeni başladım desem yeridir. Çap fasikülü aldım onunla başlangıç yaptım ama denemelere başlamak için bu fasikülün bitmesini beklemek istemedim. Kolay denemelerle başlamak istiyorum sizce hangi denemeleri tavsiye edersiniz seviyeme uygun olacak şekilde? Varsa başka tavsiye ve önerileriniz dinlemek isterim.

Piyasada şuan bunlar var;

1-) Bilgi Sarmal

2-) 345

3-) Acil İlaç

4-) Miray

5-) Benim Hocam

6-) Aydın

7-) Orijinal

8-) Çöz Kazan

9-) Hız ve Renk

10-) 3D

11-) Endemik

12-) Toprak

13-) X-Ray

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

• ben toprak ve bs beğendim kolay geldi 2si de çoğunlukla ama toprak bsden daha kolay bence başlangıç için en uygunu toprak diye düşünüyorum 345in ilk denemeleri de kolaydı. ama bunlardan başka çözmedim daha kolay var mıdır bilmem. toprak>345in ilk denemeleri>bs>345 in orta denemeleri şeklinde güzel olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igotajetblkheart -- 26 Nisan 2021; 0:7:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: igotajetblkheart

ben toprak ve bs beğendim kolay geldi 2si de çoğunlukla ama toprak bsden daha kolay bence başlangıç için en uygunu toprak diye düşünüyorum 345in ilk denemeleri de kolaydı. ama bunlardan başka çözmedim daha kolay var mıdır bilmem. toprak>345in ilk denemeleri>bs>345 in orta denemeleri şeklinde güzel olabilir.

Çöz Kazan denemelerinin de başlangıç seviyesi için ideal olduğunu duydum. Toprak ve Çöz Kazan ikili götürülür mü sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reoxyy -- 26 Nisan 2021; 4:30:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taveuni

Bu mesaj silindi.

Aslında sınav sürecinde her konuya farklı yaklaştım ve farklı şekillerle halletim ama problemlere nasıl yaklaşmam gerektiğini bilmiyorum. Dediğim gibi tavsiye ve önerilere açığım.

• reoxyy kullanıcısına yanıt

çöz kazan'ı bilmiyorum ama olur neden olmasın

• Arı yayınlarının tavsiye etmem. Hem zor hem de direk cevap odaklı neyi nerden geldiğini vs anlatmıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Birazdan almaya gideceğim son kez upluyorum.

• hayatımı insanların toprak mat denemelerini çözmelerini engellemeye adadım. şu an 87 yaşındayım ve son günlerimi yaşıyorum. çok fazla zamanım yok. tek diyeceğim toprak mat denemeleri çözmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bifrost Praseodymium

hayatımı insanların toprak mat denemelerini çözmelerini engellemeye adadım. şu an 87 yaşındayım ve son günlerimi yaşıyorum. çok fazla zamanım yok. tek diyeceğim toprak mat denemeleri çözmeyin.

haydaa şimdi mi söylenir aldım bile çoktan. Sebebi nedir peki?

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.