Şimdi Ara

Matematik Kaynak Önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sen onları dinle endemik gereksiz kasıntı ösymle alakası yok zor soru çözmek sınavı kazandırmaz ÖSYM gibi düşünmek sınavı kazandırır. meb kazanım testleri- fen bilimleri- apotemi - raunt dediğin kaynaklara ek olabilir
  • Bouncer535 kullanıcısına yanıt
    Hocam amaç kasıntı soru çözmek değil , düşünce gücünü arttırmak . ben karekök YGS 3-4-5 YGS endemik YGS çözdum apotemi bekliyorum zararı olmaz geliştirdiği sürece

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam deneme üzerinden gidin
  • kanta_kuzen K kullanıcısına yanıt
    ben endemik düşünceni geliştirmiyor demiyorum aksine insanı çok detaycı yapıyor ama sınavda endemikte olup da diğer sb larında olmayan bir soru çıktığını hatırlamıyorum zaten sınav sürekli kendini tekrar ediyor bunun için yeni düşünce yapısı geliştirmek yerine sınavda çıkmış sorulara benzer kaynaklarla çalışmak en iyisi çıkmış soruları çözdüğünde ne demek istediğimi daha iyi anlarsın dediğin kaynaklarda endemik aşırı derecede farklı uğraştırıcı soru soruyor 3-4-5 de güzel sorular var ama kitabın tamamı o güzel soruları tekrar tekrar çözmekle geçiyor karekök ve apotemi bu konuda kaliteli kitaplar çıkmış soruların sayılarını değiştirerek ya da istenen işlem sayısını bakış açısını değiştirerek soru hazırlıyorlar siz yine endemik gibi kaynakları çözmek istiyorsanız size de odtü yayınlarını önerebilirim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.