Şimdi Ara

matematik - geometri başarı yükseltme sorunları uzmanına sorun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
20
Favori
5.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu yazdiginiz geometri sb zorluk derecesi nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilmemkikiki B kullanıcısına yanıt
    dikkatsizlik dikkat dagınıklıgı gibi tıbbi bir problem yok ise aşağıdaki nedenlere baglıdır

1. uykusuzluk

2. beslenme

3. stres

uyku düzeniniz iyi olmalı,

uyku düzeniniz kotu ise ne kadar iyi olursanız konuları soruları bilirseniz bilin dikkatsizlik kacınılmaz olacaktır

fosfor gibi zihni faaliyetleri düzenleyen maddeler eksik oldugunda da dikkatsizlik görülüyor

dolayısı ile meyve sebze balık vs dengeli tüketilmeli

stres olayı da insanın elinde degil ama bu sınav dünyanın sonu degil hedefiniz tıp belki ama bu sene tıp veya mühendislik bir yere girin bence

mesleginizde iyi olursanız her zaman iş bulur ve paranızı kazanırsınız

sizin durum bir az psikolojik gibi geldi bana cunku geri donup yapıyorum demissiniz

ama zaten dogrusu bu yani zorlandıgınız soruya fazla vakit harcamadan devam etmeli ve sonra donmelisiniz

bol bol gerçegine uygun sürede deneme çözmenizi tavsiye edeirm

• Andry Shevchenko kullanıcısına yanıt
    hayır ygs

arkadas hic yapamıyorum demisti ama lys side var
  • damngirl D kullanıcısına yanıt
    orta seviye cok zor sorular yok
  • Hocam peki lys mat için önerdiğiniz kaynaklar neler?

• Bora hocam kapsül denemeleri sizce nasıl matematik için denge mi yoksa yeni çıkan kapsül mü ?

Cevaplarınız için teşekkürler..
  • simetri fena degil ama arada biraz gereksiz zor sorular da var

femin videolu çözüm destegi de güzel

bunların yanına mesela korfezin çözüm destekli kitabını da eklerseniz güzel olur

planlamanız gayet güzel
  • Ygs mat da 15 net civarında kaldım daha yukarı çıkamadım bir türlü. Bu saatten sonra 20 nete ulaşmak için neler yapmalıyım? Az bir süre kaldı.

• Hocam lys karekök geometrinin yanında önerebileceğiniz bir kaynak var mı ? Genel tekrar yapmak istiyorum. Geometrim iyi seviyede. Hedefim her iki sınavda da fulle yakın yapmak. Fem'i geçen sene çözmüştüm. Bu sene birey b düşündüm. Fikriniz nedir ?

• gayet güzel zaten karekok bir çok güzel işin önlüğünü yapmıstır
  • Andry Shevchenko kullanıcısına yanıt
    ygsden sonra denemeleri baslıycam demissiniz

deneme su an da cozuyorsanız sorun yok o zaman

tabi ki 40 + olabilir neden olmasın

kendinize inanın güvenin
  • bilmemkikiki B kullanıcısına yanıt
    basta ekstrem olmak üzere, esen, fem oneririm

esen biraz zor ama saglıklı brişekilde bitirilebilir ise cok etkili olur diye düsünüyorum

isin en onemli kısmı bol bol deneme yapmak
  • Hocam Mat 2 karekök lys + apotemi fasikülleri yeterli midir sizce?Ardından bol deneme çözecez tabiki.
  • hocam merhabalar iyi günler. böyle bir soru cevap yapıp bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

şuanda ygs matematikten neredeyse konu eksiğim yok. sadece fem konu özetli soru bankasını çözdüm. denemelerde 32 soruluk mat kısmından 1 2 yanlış geliyor bunlar da dikkat hatası oluyor. geometri kısmından henüz hiç kitap çözmedim, o da 6,7 net arası geliyor. bana öneriniz nedir? ygsye kadar bir tane daha soru bankası bitirmeli miyim? yoksa sadece deneme üzerinden gidip geometriye ve lysye mi yoğunlaşmalıyım?

ikinci sorum ise lysden sonraya türev-integral bırakılabilir mi diğer konular halledildiği takdirde? hedef +45
  • Bora hocam kapsül denemeleri sizce nasıl matematik için denge mi yoksa yeni çıkan kapsül mü ?

Cevaplarınız için teşekkürler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheHeaven kullanıcısına yanıt
    15 net civraında iseniz temel problemi de var demektir

en etkili cozum iyi bir hocadan ozel ders

üniversite ogrencileri de uygun fiyata verebiliyor iyi bir hoca sizi kalan sürede 25-30 civraına cıkarabilir

kendim calısırım diyorsanız video destekli bir yayın alabilirsiniz imzamda benim kitabım 0 dan matematik var videolarla beraber seviyenize uygun yerden baslayıp 3 haftada biter

veya antrenmanlarla matematik 1-2 , karekok sıfır gibi kitapların da faydası olur

bu tip bir kitap bitirirseniz temel rahatlar dah asonra üzerine ygs çözüm destekli bri kitap bitirin

mutlaka netleriniz artacaktır

grubumuzda takıldıgınız soruları da çözüyoruz

https://www.facebook.com/groups/291095671004642/

• Teşekkürler tekrardan , iyi günler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • semih4444 kullanıcısına yanıt
    fem kapsüllerde moral bızacak gereksiz sorular cıkabiliyor

oncelikle hedefe yonelik olarka 3-4-5 yayınları ve okyanus denemelerini oneririm
  • ashotinthedark kullanıcısına yanıt
    ekstrem geometri

yazarı arkadasımdır ve cok saglam geometricidir
  • Hocam iki sorum olacak sizce ygsye kadar mat2de nereye kadar gelmeliyim tm öğrencisiyim. Bir de ygs için deneme çözmeye ne zaman başlamalıyım bölüm denemesi mi genel denemelerden mi başlayayım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.