Şimdi Ara

Matematik dersi görmüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, mesleki ve teknik anadolu lisesinde okuyorum bugün ders programına baktım biyoloji fizik matematik kimya hiçbiri sayısal derslerin hiçbiri yok halbuki ben elektrik elektronik endüstriyel bakım onarım sayısal bölümdeyim ve hedeflerim yüksek istanbul elektrik elektronik mühendisliği istiyorum itü ytü vb... özel ders alıcam hocadan okuldan ders alamayacağım okulun haftasonu kurslarına katılsam ek olarak da özel ders alsam yeterli olur mu temelim yok denilebilir kimya biyoloji fiziği nasıl yetiştirebilirim lise 3 de okuyorum şu an bu sene 9-10-11 matematiği haftasonu kurslarıyla ve özel derslerle bitirsem 12. Sınıfta ise fizik kimya biyolojiyi bitirsem yeterli olur mu adam akıllı ders çalışmadığımdan nasıl çalışılır bile bilmiyorum yardım edin lütfen itü gibi hayallere kapılma demeyin çok istiyorum hırslıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bak güzel kardeşim bende meslek lisesi çıkışlı olarak biri olarak söylüyorum istemiyosan cidden anadolu lisesine git ya cidden kurtar kendini 2 senelik de kazansan hiç değilse eğitim görürsün. seneye zaten haftada 3 gün staj var ASLA yapamazsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.