Şimdi Ara

Matematik Amele İşi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cok doluyum arkadaslar, nerden baslasam bilemiyorum o derece.
    Su problemler konusunda acayip deli oluyorum. Su problem yapmak zeka isi falan diyolar cildiriyorum. Ya arkadas adam otel dikiyo parayi kiriyo biz bir yataga kac kisi sigdiracagini hesapliyoz. Bizene ya neyapacaz biz bunu ben hukuk istiyorum otel dikmeyecem!

Bazi mantik sorulari oluyo onlara lafim yok mantik yoluyla yapabiliyosan sadece o zaman zrka gerektirir. Ama boyle sacma sapan formullude ucundan bilmen gereken sorular cok gereksiz. Problemler gercekci olmuyor, sorulmak icin soruluyor. Egitim sistemi cok boktan gercekten. Insanlari elemek icin gercekte problem olmayacak seyler soruyalar. Yok babasinin yasi su 10 yil sonra kizi babasindan buyuk oluyoda falan neyin kafasini yasiyon bu soruyu sorarken. Sananr babayla kizi arasindaki yastan.
    Daha bi bukadar daha yardirirdimda sinirim azladi yazinca. Daha uzatmayayim kisacasi su sacma problemleri cozme zeka isi degil amelelikte ne kadar pratik bir derceye geldigini olcer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• berkaylg B kullanıcısına yanıt
    hocam gözünü seveyim, 2 ay kaldı şunun şurasında.fuck the system demek icin uygun zaman değil,kimsenin içindeki isyankarı çıkarma hiç bu zamandan sonra.al eline kolay problem sorusu soran kaynak alıştıra alıştıra seversin problemleri,vallahi bak.hadi iyi çalışmalar.

• Fleur-de-lys kullanıcısına yanıt
    Bak simdi sen boyle diyince kotu hissettim kendimi amacim rakip elemek felan deyil yanlis anlasilma olmasin. Bunlar sinirim yatissin diye yazdim yoksa sistem kolesi 5 ay daha olacaz
    sonrasi iylik güzellik(cemal süreyya).15 tatilden sonra full ygs

• Sakin ol 98li

• kafkeff06 kullanıcısına yanıt
    Kanımız kaynıyor napalım
  • Anlıyoruz kanın kaynıyorda biz 2.senedeyiz biz napalım sakin olmak gerek sınav geçene dek

• Haklisin matematiğin %70i gereksiz hatta . Ama yapacak bir sey yok. İster seve seve ister sevmeye sevmeye

• Yanlış düşünüyorsun..
    Problem konusu hepimizin günlük hayatta en yüksek yüzdeyle kullandığımız matematik konusu..
    Şimdi evden çık, bir taksiye atla abi beni en yakın AVM ye götür de ve o taksiye ödeyeceğin tutar nasıl bir yazılım mantığı onu düşün..
    Avmyi gezerken vitrinde yazan % işaretlerini düşün..
    Çok fazla şey yazacağım da işte hepsinin sonunda düşün yazacak..
    O yüzden problem sana zor gelmiş, önce düşünmeyi öğrenmeli.. Ezberleyeceğin her şey zaten google da yazıyor..
    Eleştirmekte haklı olduğun eğitim sistemimizin diğer eğitim sistemleriyle kesişim kümesindeki en geniş konudur problemler ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkaylg B kullanıcısına yanıt
    Bence sen rakip değil kendini elemişsin :D

• Cesi1903 C kullanıcısına yanıt
    Tum problemlerden bahsetmiyorum gercek hayatla iliskilendirilemeyecek. Gercek hayatta asla kullanilmayan tarzda problemlerden bahsediyorum. Yoksa problemler en gerekli konusu matametigin

• Kapasitem yetmiyor demiyorda amele işi diyor kıyamam

• Ya su konuyu kaptsinlar
    Ben ne dedim millet ne anliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaylg

Bak simdi sen boyle diyince kotu hissettim kendimi amacim rakip elemek felan deyil yanlis anlasilma olmasin. Bunlar sinirim yatissin diye yazdim yoksa sistem kolesi 5 ay daha olacaz
    sonrasi iylik güzellik(cemal süreyya).15 tatilden sonra full ygs

Cemal sureya hocam .y harfini iddia sonucu kaybetmiş

• Biliyorum o olayi hocam el aliskanligimidir nesdir surekli yanlis yaziyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.