Şimdi Ara

Matematik 100 RESİM 65

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben 7.sınıf öğrencisiyim seneye TEOG a giriceğim o yüzden ortalamaları yüksek tutuyorum gayet başarılıyım notlarımı size açıklayım
    Mat: 100
    İng: 100
    TR: 96
    Fen: 97
    Din: 91
    Resim: 65
    Müzik: 95
    Beden: 90
    T. Tas.: 100

Dikkatinizi çektimi hepsi 90 nın üstündeyken resmin 65 olması
    Arkadaşlar derdim büyük dediğim gibi ortalamamı yüksek tutuyorum
    Ama Bizim resim hocası değişik biri .
    Benim hiç bir zaman resmim iyi olmadı hep tel ali çizerdim yaratıcılık falan derken hocalar 95-100 verir di ama bu. Afedersinizde hoca tam bir p'ç resmimi gösterdim ve bana verdigi tepki bu nasıl bir resim ben bunu layik miyim deyip beni azarlaması ben hayatımda anamdan babamdan o kadar azar yemedim delirdi hoca ya . Bişe demedim özürdiledim daha iyisini çizeceğim diye sonra dediki gerek yok 65 . Sonraki dersler millet konusunca susar mısınız? ben konusunca tenefüs e çıkmıyosun sınıfı temizle bende müdüre dedim beni takmamaya başladı

LÜTFEN YARDIM EDİN VELİLERİMLE BUNU KONUSDUM GİTTİLER DEMİŞKİ HAK ETTİ ALDI babam dedi işte çoçuğun teog u var seneye hocam falan hoca yok falan dedi annem zor tutdu babamı yoksa hoca ağır fırça yicekti (hoca bayan) Neyse derdimi anlattım yardımlarınızı bekliyorum

• Özel okula mı gidiyorsun özel ise hangi okul kardeşim cidden şerefsizlik yapmış hoca

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.