Şimdi Ara

Matematik.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nasıl oluyo bu ya kıyamette matematiğin kalkması olayı.Nolacakmış kine?
  • dostum sayıyı 9 un katlarıyla çarparsan 11111111 çıkan sonuç simetrik çıkacak zaten uğraşmasaydın o kadar yazmaya [flag]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mehmetmetingülcan</i>
    <br />delinin biri kuyuya taş atmış (Gianfrancesco Malfatti)
    bizim bi akıllı da (Mustafa Töngemen ) çıkarmış
    eline ne geçmiş ¿ (bilen yok)
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Eline bir şey geçmesinin ne önemi var? Duyduğu tatmin ve haz duygusu yeter de artar bile. Dünyamızın böyle kişilere çok ihtiyacı var.
  • nerden buldun bunu arkadaş...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by serk</i>
    <br />matematik bir felsefe diye düşünüyom mevluth hocam ve allah herkese bu zekayı bahşetmiyor
    ne dersin

İlköğretimde sevmesi gerekiyor sonrası zaten geliyor.

Benim matematiği sevmemi sağlayan ortaokul öğretmenimdir.
    Üniye gelinceye kadar matematik bana hiç zor gelmedi, hiç bir sınava çalışmadan rahatlıkla 90-100 alırdım. Zaten ünide de bu yüzden afalladım. Ulan bu matematik ne kadarzor olabilir ki diyordum kendime pek sallamadım dersleri, ama daha neler varmış neler, liseye kadar görülen matematik buzdağının görünen kısmı sadece, ünide 1 dönemde bitmişti o konular tekrar niyetine....

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mewluth</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by serk</i>
    <br />matematik bir felsefe diye düşünüyom mevluth hocam ve allah herkese bu zekayı bahşetmiyor
    ne dersin

İlköğretimde sevmesi gerekiyor sonrası zaten geliyor.

Benim matematiği sevmemi sağlayan ortaokul öğretmenimdir.
    Üniye gelinceye kadar matematik bana hiç zor gelmedi, hiç bir sınava çalışmadan rahatlıkla 90-100 alırdım. Zaten ünide de bu yüzden afalladım. Ulan bu matematik ne kadarzor olabilir ki diyordum kendime pek sallamadım dersleri, ama daha neler varmış neler, liseye kadar görülen matematik buzdağının görünen kısmı sadece, ünide 1 dönemde bitmişti o konular tekrar niyetine....

Bizde ilköğretimde daha ziyade "aritmetik" öğretiliyor, "matematik" yerine, ne dersiniz?

• İlköğretimin 6.,7.,8. sınıflarında baya baya gösteriyorlar yaw. Bana sanki bizim küçüklüğümüzde bu kadar değildi gibi geliyor ama. 8.(orta3) sınıftayken trigonometri gördüğümüzü de hatırlayınca pek de kolay değilmiş diyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.