Şimdi Ara

Matematik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yös sınavı diye bir sınava girecem 3 ay sonra sınavla başlayacak her üniversite kendi sınavını yapıyor ve birbirlerinin sınavlarını kabul ediyorlar garip bir sistem var .

Konuyu giriyim. Matematiğim zayıf sadece mat1 var oda biraz
    Sınav içeriği 40sorumantık 35matematik 5geometri..
    mantık sıkıntı değil. Sorun matematik ve geometei bilmiyorum 3 ay kalmış , trigonometri-türev-integral-karmaşık sayılar-modüler aritmetik-köklü sayılar-oran orantı-olasılık bunları bilmiyorum ; geometrim zaten sıfır ama üçgenlerden-çemberlerden çıkıyor işte, basit diyorlar normal türkiyede okumuş öğrenci fullüyor sınavı ama ben yurtdışında doğru düzgün eğitim almadım ve gayret sarfetmedim . Yol gösterecek güzel kalpli bir arkadaş yok mu 3 ay da matematiği halledebilir miyim. Kaynak önermeyin elimde yös konu anlatımı ve soru bankaları var sadece matematik ve geometritle ilgili ek olarak hocalar geldik adlı sitede üyelik yapmıştım ama pek ilgi göstermedim yorumlarınızı bekliyorum 😇😇😇😇😇

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• toutube da zibilyon tane hoca var hocalara geldiğin matını sevmem

kanal önerilerim
    mat-akademi(temelden başlar ama sağalamdır kesin bak)
    tekonfem biraz daha zor sorular çözer(ama çok sevmem)
    tabi ilk hiçbir şey bilmiyomcuların kralı şenol hocaya da bak
  • Arkadaşlar ALLAH rızası için behzat rasuli video indirme linki olan varsa bana atabilir mi ygsye girecem ve matematiğim çok eksik.
  • melisahavvam2323 M kullanıcısına yanıt
    söyledigin hocayı bilmiom video içeriklerinde youtubede baktım var youtubeden indirmek için ne yapmalıyım die soruyosan Savedeo diye bir site var ordan indircen youtubedeki linki kopyalayıp savedeoya yapıştırcan mp3 müzik indirir gibi ama youtubede ki videolar deil diyosan bilmiom ,:))
  • Ferhat1131 F kullanıcısına yanıt
    anladım saol arkadaşım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.