Şimdi Ara

matematiğin güler yüzü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
11.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dinleyen var mı güzel ve kaliteli sorular çözüyor gibi lti hariç parabol polinom denklem vs bu adamdan dinlemeyi düşünüyorum

• Cidden çok beğendiğim genelde yapamadığım soru tarzları olunca hemen açıp soru çözüp videolarını izliyorum. Kendisi cidden fazla soru çeşidine değiniyor ve genelde akılda kalıcı anlatımları bulunuyor. Dinlemek isterseniz tavsiye ederim.
  • İntegrali oradan dinlemiştim, ben oldukça beğendim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2. tercih olarak kullandğm oluyor bazı konularda yada yatmadan önce izliyorum ama tavsiye ederim güzel anlatır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f1z1kç -- 7 Ocak 2020; 22:27:50 >
  • Ben de yeni keşfettim beğendim kanalı.Farklı soru tarzlarından bahsetmesi güzel olmuş.

• Trigonometriyi çok güzel anlatmış bence.

• Bazı konularda basitleştiricem diye konunun mantığını kavratmaktan vazgeçiyor ezber yöntemine gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözdüğü sorular çok güzel ama ara sıra akılda kalması için saçmalaması kötü oluyor
  • Gerçekten güzel kanal ama çoğu zaman ezbere kaçıyor -ya da bana öyle geliyor-. Konunun mantığını başka kanallardan öğrendikten sonra soru çözümü için izliyorum.
  • bazı hareketleri cringe gelse de ben seviyorum güzel anlatıyor bence.
  • İlyas hoca +mgy güzel oluyor. İlyas hocadan mantığını öğreniyorum mgy den de güzel bir tekrar izliyorum

• Abi logaritma tabanının 1 olmamasını iğneye benzeterek iğnenin üzerine oturursanız canınız yanar diye anlatıyor eğer durumun bukadar vahimse tabanın 1 olup olmaması sana iğne çağrışımıyla aklında kalabiliyorsa kafan matematiğe basmıyor demektir bu muhteşem hoca sayesinde sen 5-10 neti rahat yaparsın hoca kötü değil sadece basit şekilde anlatıyor matematiği anlayamayan arkadaşlar için gayet iyi ama sen 20 net üstü hedefleyen biriysen sana gitmez.

• Daemon_Blackfyre kullanıcısına yanıt
    mgy ne oluyor hocam?
  • Tipsiz_Tatlı_Karakter kullanıcısına yanıt
    Matematiğin güler yüzü

• Sınava az vakit kaldıysa bu hocadan başkasıyla yapamazsınız.
  • Severim kendisini

• Posta güvercini P kullanıcısına yanıt
    Youtubeda derece için temelden anlatıp dereceye yönelik soru çözen matemetikçi var mı birde hangi konuları basitleştirmiş mantığını es geçmiş. ben mat2 yı oturtmak istiyorum temel var ama ciddi netlere ihtiyacım var

• Boş lak lak goy goy videonun yarısı çözümlü kitap al yada benim hocam hocalara geldik felan dinle

• Güzel bir anlatımı var ama matematiği bazen nereden geldiğini değil de akılda kalması için benzetmelerle anlatıyor. Benim konuda temelim olduğu için sıkıntı yaşamıyorum ama yeni başlayan biri için nereden geldiğini bilmemesi iyi olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meto343 -- 8 Ocak 2020; 20:54:38 >
  • Graduati G kullanıcısına yanıt
    atölye mat, yahya tan ve eyüp b çok öneriliyor hocam bak istersen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.