Şimdi Ara

MATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
24
Favori
31.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sasuta

Burada dropbox linki var ben asıl dosyaya nasıl ulaşabileceğimi sormuştum. Yani bu ürünün fw lerinin yayınlandığı bir site yok mu?

Ben üretici firmadan mail adresime istemiştim, onlar matego offical sitede yeni sürümü henüz koymamışlardı o ara şimdi eklendiyse oraya bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Burada dropbox linki var ben asıl dosyaya nasıl ulaşabileceğimi sormuştum. Yani bu ürünün fw lerinin yayınlandığı bir site yok mu?

http://www.matego.com/en/service/soft-update.html

http://www.matego.com/cn/products/xp1.html
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Sitedeki ile sizdeki sürüm aynı mı yoksa sizdeki daha yeni sürüm mü?
  • quote:

Sitedeki ile sizdeki sürüm aynı mı yoksa sizdeki daha yeni sürüm mü?

Emin değilim, videonun sonunda yüklediğim sürümün resmini eklemiştim.

Bakalım ürün bi gelsin de yükler kurcalarız. :)
  • quote:

Artık bi kutu açılım video yada resmi koyarsınız buraya

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Tabi neden olmasın. Ah keşke bide gps olsaydı videolarda hızı görmek için.
  • quote:

quote:

quote:

Tabi neden olmasın. Ah keşke bide gps olsaydı videolarda hızı görmek için.

Hedefiniz 3 kamera, ön / arka ve iç çekimler.

1. Hedefe ulaştınız diyelim :)

• 2. ve 3. İçin önerilerinizi alayım :)

• Süpersin Erhan bey, yeni aldım kamerayı, bilgilerin ışığında evde kurup denedim yarın benim sarı kıza(taxi) takacağım. İç kamera olarak kullanacağım. Dış kamera olarak yine sizin önerdiğiniz viofo kullanıyorum. Taş gibi maşallah o da. Ekranı kış diye devamlı açık, yazın kapatacağım. Müşterinin rkranı görmesi iyi oluyor.
    Hakkınızı helal edin, çok faydalanıyoruz sizden.
  • TonKano kullanıcısına yanıt
    Allah helal lokmalar kazandırsın hocam. Sizler için araç kamerası çok önemli. Samimiyetiniz teşekkürünüz de hoşuma gitti cevap atmak istedim. Olgu hocam da karşılık verecektir.

kolay gelsin.
  • quote:

2. ve 3. İçin önerilerinizi alayım :)

Walla mini 0805P derim Ön kamera çekimler için.

Matego Xp1 iç yolcuları çekmek yada arka cama çok iyi.

İç çekimlere Xp1 dersek Arka cama A118c

Minumum maliyet dersek sadece 2 kamera yeter. Öne tak mini 0805P yi arka cama Matego Xp1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 25 Şubat 2017; 23:18:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TonKano

Süpersin Erhan bey, yeni aldım kamerayı, bilgilerin ışığında evde kurup denedim yarın benim sarı kıza(taxi) takacağım. İç kamera olarak kullanacağım. Dış kamera olarak yine sizin önerdiğiniz viofo kullanıyorum. Taş gibi maşallah o da. Ekranı kış diye devamlı açık, yazın kapatacağım. Müşterinin rkranı görmesi iyi oluyor.
    Hakkınızı helal edin, çok faydalanıyoruz sizden.

Beğenmenize çok sevindim artık eğlenceli ve keyifli 1-2 müşteri denk gelirse koyarsınız iznini alıp buraya videosunu. Allah bol kazanç ve kazasız belasız sürüşler nasip etsin. Çok teşekkürler.

Bugüne kadar çok kamera inceledim ama Matego Xp1 e bayıldım sizde çok seveceksiniz.

Bende arada wifi ile bağlanıp eğleniyorum. Gerçi telefonda wifi açıksa anında otomatik hemen bağlanıyor araçta. Bugünden bir resim.
    MATEGO XP1 Araç Kamerası incelemesi ( Harici Lens ) Uygun Fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 25 Şubat 2017; 23:18:59 >
  • quote:

quote:

2. ve 3. İçin önerilerinizi alayım :)

Walla mini 0805P derim Ön kamera çekimler için.

Matego Xp1 iç yolcuları çekmek yada arka cama çok iyi.

İç çekimlere Xp1 dersek Arka cama A118c

Minumum maliyet dersek sadece 2 kamera yeter. Öne tak mini 0805P yi arka cama Matego Xp1

Mini 0805P aslında tam istediğim türden bir kameraymış. Onunda siparişini geçeyim mategoyuda arka kamera olarak kullanırım artık :D İç kamera için de multimedya olarak kullandığım oneplus one telefon var onu kullanırım geçici olarak :D
    Üstad güzel paylaşımlarınız benimde ilgimi çekti.Bu işe yeniyim birkaç sorum olacak.Araç kamerası düşünüyorum ön çekim için.Aracı ama sıfır aldım passat açıkçası orjinalliğini bozmaktan korkuyorum elektrik işi falan sıkıntı olurmu.Kamera devamlı öncekini silerekmi kayıt yapıyor yoksa belli aralıklarla silmemiz gerekiyormu otomatik kayıda başlıyormu kontağı açınca.Wifi işini sevdim güzel ve pratikmiş ön kamera olarak hangi cihazı önerirsiniz.Birde bu indirim kuponları şu an geçerlimi.Videolarda 50 dolar demişsiniz mesela 65 dolar gözüküyor.Gümrükte sorun olurmu teşekkürler şimdiden selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Üstad güzel paylaşımlarınız benimde ilgimi çekti.Bu işe yeniyim birkaç sorum olacak.Araç kamerası düşünüyorum ön çekim için.Aracı ama sıfır aldım passat açıkçası orjinalliğini bozmaktan korkuyorum elektrik işi falan sıkıntı olurmu.Kamera devamlı öncekini silerekmi kayıt yapıyor yoksa belli aralıklarla silmemiz gerekiyormu otomatik kayıda başlıyormu kontağı açınca.Wifi işini sevdim güzel ve pratikmiş ön kamera olarak hangi cihazı önerirsiniz.Birde bu indirim kuponları şu an geçerlimi.Videolarda 50 dolar demişsiniz mesela 65 dolar gözüküyor.Gümrükte sorun olurmu teşekkürler şimdiden selamlar.

Tarık bey biliyorum 25 dk video uzun ama bol bol açıklama aktardım

Kupon geçerli, gümrük vs hiç bir sıkıntı olmuyor. Kamera silerek devam ediyor. Otomatik kayda giriyor. Ön kamera olarak ta bu cihazı öneririm. Passatta şöyle bağlantı yapılabilir.

https://youtu.be/O-mbP6zZxzA

Elektrik fln bir sıkıntı olmuyor.

• Mavi ve kırmızı ışığın aynı anda yanıp sönmesi ne anlama geliyor. Sürüş esnasında iken wifi bağlı olmadığı zaman bazen bu moda geçiyor ve kayıt yapmıyor. Wi-Fi ile bağlantı yapınca tekrar kayda geçiyor çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozdurak

Mavi ve kırmızı ışığın aynı anda yanıp sönmesi ne anlama geliyor. Sürüş esnasında iken wifi bağlı olmadığı zaman bazen bu moda geçiyor ve kayıt yapmıyor. Wi-Fi ile bağlantı yapınca tekrar kayda geçiyor çözemedim.

Mavi ışık yanıp sönmesi wifi bağlı değil demek / kırmızı yanıp sönmesi kayıt yapıyor demek. Kaydı kesmiyor. Mavi sabit ise wifi bağlandı demek.

İşte ikisi aynı anda yanıp sönüyor. Bağlantı yapmadığım zaman bu şekilde yani kayda geçmesi için illa telefon ile bir kere bağlantı kurmam gerekiyor. Ama her zaman yapmıyor örneğin 3 kontakda 1 kere gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozdurak

İşte ikisi aynı anda yanıp sönüyor. Bağlantı yapmadığım zaman bu şekilde yani kayda geçmesi için illa telefon ile bir kere bağlantı kurmam gerekiyor. Ama her zaman yapmıyor örneğin 3 kontakda 1 kere gibi.

Normalde bende bağlanmadığımda 2 si aynı anda yanıp sönmekte, hep kayıtta. Sd kartınız nedir marka model olmadı yeni sürüme güncelleyin cihazı. Telefonda Wifi açıksa zaten anında bağlanıyor otomatik olarak. Ama dediğim gibi extra birşey yapmanıza gerek yok kırmızı yanıp sönüyorsa zaten kayda geçmiş oluyor. Karta wifi ile bağlanıp 1 format atalım.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.