Şimdi Ara

Mate 20 Lite mı Honor Play mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefondan beklentilerim; Oyun performansı, kamerası kötü olmasın, batarya ve ekran.

Mate 20 Lite'ın kamerası bir tık daha iyi gibi araştırmalarıma göre. Honor Play'in ise işlemcisi baya baya önde gibi. İki kamera arasında çok uzak bir fark yok ama işlemci arasında var diye anladım araştırmalarımdan. Sizce hangisi daha mantıklı olur; 2700tlye mate 20 lite mı, 2600tlye honor play mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Honor play

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Honor play tarif etmişsiniz, öteki cihaz honor 8x( aslında şair burda mate 20 lighttan bahsediyor ) işlemcisi orta seviye gpu(grafik işlemci) donanımına sahip olduğu halde 1000mhz hızında boostlanmış yani hız aşırtma yapılmış bu iyi bir oyunu oynarken veya uzun süreli oyun oynarken işlemcisi ısınır ve hız düşürme yapar yani 8x oyuncunun elinde uzun süre dayanacak cihaz değil eğer desen fazla oyun oynamam 8x kamera yönünden bir tık iyidir derdim ama honor play kamera çöp değil iş görür özellikle ön kamera neticeye gelelim efem bu ikisi arasında honor play zaten garantilide rakipsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 13 Kasım 2018; 0:36:56 >
  • Lithaunans L kullanıcısına yanıt
    Galiba 8x yerine mate 20 lite demek istediniz değil mi hocam

• hltcnzkn H kullanıcısına yanıt
    hocam ikiside birbirine yakın 8x ve mate 20 lite ama biraz mate 20 lite önde gibi neyse boş ver sen 8x yazan yerleri mate 20 light olarak gör sonuçta işlemci ile ilgili bir yazıydı ve işlemcileri aynı honorplay yine alınır bu iki cihaza göre

İyi görmüşsünüz sıksık 8x başlığı göre göre karıştırır oldum kusura bakmayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.