Şimdi Ara

Matchmakerın berbat olduğunun %100 kanıtı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Matchmakerın berbat olduğunun %100 kanıtı

• Sadece mmr'a göre oluşturmuyor takımları (öyle olması lazım) işin içinde başka etmenlerde var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke sağdaki reklamı kapatsaydın , bazılarını durduk yere günaha sokacaksın şimdi.
    Karşıma öyle adamların gelmesini çok istemişimdir ama bi türlü gelmiyorlar , gelselerde 1 kişi felan anca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rab Roy -- 24 Eylül 2014; 9:52:22 >
  • farketmemişim çok mübarek bir insanım gözüm görmüyor bile
  • Normal oyun.
    Ben normal oyunda karşıma iyi rakip gelse de zorlansam yenilsem bir şeyler kapsam diye bekliyorum ne güzel işte.
  • Silent Enigma S kullanıcısına yanıt
    en iyisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rab Roy -- 24 Eylül 2014; 10:06:13 >
  • Normal oyunsa arada olabiliyor fakat biliyorsunuz ki server degistirip sizinle ayni ligde ya da bir ust/alt liginizde olan kisilerin ilk maclari size denk gelirse, yani servera gecis yaptiklarindaki ilk maclari, unranked gozukurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salla_hd

keşke sağdaki reklamı kapatsaydın , bazılarını durduk yere günaha sokacaksın şimdi.
    Karşıma öyle adamların gelmesini çok istemişimdir ama bi türlü gelmiyorlar , gelselerde 1 kişi felan anca.

gel sen benle oyna her gece çelıncır daymınd hepsi geliyor. 3 oyun ise 2 sini kazanıyoruz

edit:http://tr.op.gg/summoner/userName=+CemisBonT illa çıkar burdan ben üşendim didiklemeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guard of Gondor -- 24 Eylül 2014; 10:37:13 >

• 29 level arkadaşım var her oyun diamond 2 - plat 1 geliyor.
  • Ne güzel işte belki bişeler öğrenirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guard of Gondor

quote:

keşke sağdaki reklamı kapatsaydın , bazılarını durduk yere günaha sokacaksın şimdi.

gel sen benle oyna her gece çelıncır daymınd hepsi geliyor. 3 oyun ise 2 sini kazanıyoruz

edit:http://tr.op.gg/summoner/userName=+CemisBonT illa çıkar burdan ben üşendim didiklemeye

Seni eklerimde ben fazla online olamıyorum okulların açıldıgından beri. Nadir girebiliyorum oda belki , girdiğimdede zaten internette lag olmassa oyuna giriyorum. Girdiğim zamanlar seni açık görürsem davet ederim.
    Benim Nick de(TR) : Sallama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rab Roy -- 24 Eylül 2014; 10:49:29 >

• quote:

quote:

quote:

Seni eklerimde ben fazla online olamıyorum okulların açıldıgından beri. Nadir girebiliyorum oda belki , girdiğimdede zaten internette lag olmassa oyuna giriyorum. Girdiğim zamanlar seni açık görürsem davet ederim.

Nickin güzelmiş asıl hesabın bu mu dur ekliyimde kurcalıyayım herşeyi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nickin güzelmiş asıl hesabın bu mu dur ekliyimde kurcalıyayım herşeyi

TR deki asıl hesabım bu , bir de westte var.

• Takım kurucu yine o kadar değil de blindpick te çok saçma oluyor matchmaking.Blindpick sanırım tamamen rastgele eşleştiriyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spellerin güzelmiş çarp bitkinlik
  • Diamondim normal macta karsima bronz bile geliyor arkadaslariyla duoysa

Normal mac zaten ne guzrl işte git karmadan biseyler ogren mesela flash almış dene :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar full normal kasıyorsunuz o adamlar normale önem vermiyor sonuçta w-l a göre atıyor diye biliyorum. Smurf kasıp +50 w-l yapıyorsunuz, challenger arkadaşda fazla normal yok arada arkadaşlarıyla giriyor onda da +50 var diyelim karşılaşmanız normal diye düşünüyorum. Diğer bi seçenekde sunucuda fazla normal atan oyuncu olmadığından olabilir biz 15 dakika bekliyoruz bazen 25 level adam atıyor karşımıza oluyor böyle.
  • Dia 2 yim normal maçta karşıma gelenler Silver Bronz Gold Plat Karması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gecen vayne oynuyorum karsima trdeki en iyi bilmem kacinci vayne geldi nicki dalaga saplayan. yendiler ama zorladik biraz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.