Şimdi Ara

Matbaa Kılıçdaroğlu'nun röportajının olduğu kitabı basmadı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gazeteci Makbule Cengiz'in CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşerek hazırladığı söyleşi kitabı matbaadan döndü. Konuyla ilgili açıklama yapan Kırmızı Kedi Yayınevi, korku iklimine teslim olmayacaklarını ifade etti.
    Gazeteci Makbule Cengiz'in CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşerek hazırladığı 'Umut Hep Var' adlı kitabı baskı için matbaaya gönderen Kırmızı Kedi Yayınevi yetkililerine ret yanıtı geldi.

Odatv'de yayınlanan e-posta içeriğine göre matbaa yetkilileri, "Siyasi içerikli bastığımız üç-dört kitaptan dolayı defterlerimiz hala inceleniyor" hatırlatması yaparak "Fazla siyasi içerikli olduğu için sıkıntı yaşayabiliriz" dedi.
    https://tr.sputniknews.com/turkiye/201712121031370538-kemal-kilicdaroglu-roportaj-kitap-matbaa/

• Kılıçdaroğlunu içeri atarlarsa gezi 2 başlar
  • Belki biliyorsunuzdur, Kuzey Kore'nin tam adı "Kuzey Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti" şeklinde tanımlıdır.
  • 828272638210 seçim kaybeden adamı demokrasi adına savunmanız ayrı bir ironi... neyse ses çıkarmayacağım ne de olsa siz de çıkarmıyorsunuz. chp tarihten silinecek bu gidişle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek Sevdamız Türkiye

828272638210 seçim kaybeden adamı demokrasi adına savunmanız ayrı bir ironi... neyse ses çıkarmayacağım ne de olsa siz de çıkarmıyorsunuz. chp tarihten silinecek bu gidişle.

Siz 828272638210 kez kandırılan adama ülkenin anahtarını verirken sorun yok, değil mi?

• Bizim matbaacı Cengiz abiye gönderin. Adam 1 haftada 10bin tane bassın.
    Olmadı Sözcü Gazetesinin matbaasına göndersin. Nasıl olsa hergün en etkili muhalefet destekçisi gazete ve hergün çıkıyor.
    Olmadı Bağcılar'da Matbaacılar Sitesinde bir tanıdık buluruz.
    Muhalefet edecem diye abuk subuk yollara başvurdukça komik duruma düşüyorlar.
  • webbie kullanıcısına yanıt
    ben rte'ye cb seçimine kadar ve başkanlık seçiminde hdp ve chp hayır diyor diye evet dedim. 2019'da 2.tura kadar sn erdoğan'a oy atmayı düşünmüyorum. 2.turda meral veya bay kemal olursa yine erdoğan'a vereceğim çünkü akp neyse ip de odur. chp zihniyetine girmiyorum bile asla samimi olamadılar. baykal döneminde bir umut vardı ama bay kemal chp'yi batıracak kişidir ileride demişti dersiniz. türkiye ılımlı islamla yönetilmeliydi. yönetiliyordu ama 2010'dan sonra kopma meydana geldi ve gittikçe radikalleşti ülke.

• matbaanin icadina karsi cikan zihniyetle matbaanin kullanimi yayginlastiktan sonra buna razi olup bari bizim kontrolumuz altinda olsun diyen zihniyet ayni

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.