Şimdi Ara

Matador marka kışlık lastik aldım iyi mi ettim? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66
Cevap
0
Favori
66.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yillar one bir kac testte gordugum ve kotu olmayan sonuclar almis bir marka.

Cin menseilerden cok daha iyidir o zamanki performansi gosteriyorsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu lastikler testlerde e-f gibi degerler almiyor mu?,

A-b alanlar bile begenilmiyor kaldi ki bunlar nasil iyi olacak o zaman.

• 205 55 16 snoways 3, 201 TL. Üst kalite bir lastiktir, fiyatıda uygun.
    http://kolayoto.com/lassa-snoways-3-205-55r16-91h.html
  • 205/55r16 için premium lastik almıyorsan sava eskimo s3+ en iyi etiket ve test verilerine sahip. Lassadır, petlastır bunları testlere bile sokma gereği duymuyorlar.
  • 4 mevsim matador aldim, su an10 binde, Michelin cross climate ile yasadigim bayir yukari virajlardaki patinaja dusmeyi yasatmiyor. Frenleme desek fazlasiyla iyi, virajda gezme yapma durumu bile michelin cross climate ile ayni. Ve ozellikle daha dun tekrar 10cm kar uzerinde surus yaptim ve sasirtici sekilde guzel calisiyor. Aracim 1.3 dizel astra h, michelinler varken abs cok kotu calisiyor abs devreye girdiginde arac tekrar tutus kazanamiyor ve kaymaya devam ediyor diye rahatsizdim absden degil lastikten oldugunu farkettim artik. Simdi frene bilerek birsen asildigimda bile zar zor abs devreye giriyor ama girdiginde gayet iyi calisiyor. Ben sasirtici sekilde memnun kaldim, arkadasimin megane 2 sinde yazlik matador marka lastik vardi, arac farkindan ne kadar etkiliyor bilmiyorum ama allah affetsin bir gram tutus yoktu berbatti lastikler yine daha 15 binde iyi durumda ve yeni tarihli olmasina ragmen. Ama ben 4 mevsim olanindan asiri memnunum, suan 10 bin km yi gectim bu lastiklerle ve sanirim yine bi 40 bini gorecek gibi duruyor, tek memnun olmadigim durum zamanla hava basincini kaybetme durumu var, patlak kacak ya da jantta problemden degil, baska bir lastikciye gidip sokturup hem jant hem lastik yanaklarini konrol ettirdim ilaclayip geri taktilar yine de 3 hafta da 34 psi lastiklerin dordu de 26 28 arasina kadar dusuyor, michelinde ayda bir 34 ten 30a anca duserdi. Sanirim tek sikayetim bu olacaktir. Ben yine de asiri memnunum, bu fiyata yine tercih ederim. Bridgestone ust serilerde asiri tutus farki oluyor kisliklarda neredeyse tum marka modellere gore, ama uygun serilerde bence baska markalara gerek bile yok. 4 mevsim icin cok ideal oldugunu dusunuyorum. Herkese kazasız belasız sürüşler.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.